N354-05M
Tripp Lite
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N354-05M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N354-05M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | N354-05M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 5M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $11.60 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | N354-05M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 5M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 3204 pcs |
| Tietolomake | N354-05M Datasheet |
| Tuotekuva | N354-05M.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | FDDI, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 16.4' (5.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | 0.20dB |
| Fiber Type | 8.3/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 8.3/125 16.4' (5.0m) |
| Color - Liittimet | Black, Blue |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | ST (2) |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Tripp Lite-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 3204-kappaletta Tripp Lite N354-05M: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
N356-15M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - Varastossa:
3211
- Osa#:
N356-01M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 1M - Varastossa:
6666
- Osa#:
N352-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - Varastossa:
4237
- Osa#:
N352-01M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 3FT - Varastossa:
3683
- Osa#:
N352-09M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 30FT - Varastossa:
4178
- Osa#:
N356-03M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - Varastossa:
6900
- Osa#:
N356-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - Varastossa:
6529
- Osa#:
N356-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - Varastossa:
5679
- Osa#:
N354-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - Varastossa:
3889
- Osa#:
N352-03M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - Varastossa:
3676
- Osa#:
N354-03M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - Varastossa:
3566
- Osa#:
N354-01M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - Varastossa:
4609
- Osa#:
N356-06M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 20FT - Varastossa:
4326
- Osa#:
N356-10M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - Varastossa:
3616
- Osa#:
N354-15M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 15M - Varastossa:
2578
- Osa#:
N352-15M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - Varastossa:
3026
- Osa#:
N354-09M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 9M - Varastossa:
2336
- Osa#:
N352-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - Varastossa:
2993
