N318-07M
Tripp Lite
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N318-07M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N318-07M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | N318-07M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 23FT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $8.198 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | N318-07M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 23FT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4498 pcs |
| Tietolomake | N318-07M |
| Tuotekuva | N318-07M.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Arvioinnit | FDDI, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero | N318-07M |
| Pituus - Kaiken | 62.5/125 |
| Takki (Eristys) Materiaali | 0.20dB |
| insertion Loss | Beige, Black, Red |
| sukupuoli | Twin Zip |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Laajennettu kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To ST (2) 62.5/125 23.0' (7.0m) |
| Kuvaus | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 23FT |
| Yhteydenotto Termination | - |
| Color - Liittimet | Orange |
| Color - Cable | - |
| kanavat | ST (2) |
| taivutussäde | 23.0' (7.0m) |
| 2. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Tripp Lite-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4498-kappaletta Tripp Lite N318-07M: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
N316-13M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 13M - Varastossa:
3256
- Osa#:
N316-20M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 65' - Varastossa:
1912
- Osa#:
N318-10M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - Varastossa:
3256
- Osa#:
N316-15M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - Varastossa:
2842
- Osa#:
N318-20M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 65FT - Varastossa:
1915
- Osa#:
N316-06M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE20FT - Varastossa:
4601
- Osa#:
N316-07M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 23FT - Varastossa:
4857
- Osa#:
N318-09M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 30FT - Varastossa:
3246
- Osa#:
N316-10M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - Varastossa:
4099
- Osa#:
N318-15M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - Varastossa:
2384
- Osa#:
N318-06M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 20FT - Varastossa:
4411
- Osa#:
N318-08M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 26FT - Varastossa:
4052
- Osa#:
N316-25M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 82FT - Varastossa:
2400
- Osa#:
N318-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - Varastossa:
4330
- Osa#:
N318-01M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - Varastossa:
9653
- Osa#:
N318-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 2M - Varastossa:
8956
- Osa#:
N318-50M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE - Varastossa:
1358
- Osa#:
N318-30M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 100FT - Varastossa:
1977
- Osa#:
N316-30M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 100FT - Varastossa:
2041
- Osa#:
N318-03M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - Varastossa:
7017
