N314-15M
Tripp Lite
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N314-15M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N314-15M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | N314-15M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.26 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | N314-15M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2529 pcs |
| Tietolomake | N314-15M Datasheet |
| Tuotekuva | N314-15M.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | FDDI, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 49.2' (15.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | 0.20dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To MT-RJ 62.5/125 49.2' (15.0m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Loopback |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Tripp Lite-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 2529-kappaletta Tripp Lite N314-15M: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
N316-04M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 13FT - Varastossa:
5383
- Osa#:
N314-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - Varastossa:
3075
- Osa#:
N316-01M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - Varastossa:
10121
- Osa#:
N314-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 2M - Varastossa:
4016
- Osa#:
N316-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - Varastossa:
4492
- Osa#:
N310-30M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 30M - Varastossa:
2555
- Osa#:
N316-06M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE20FT - Varastossa:
4601
- Osa#:
N312-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 2M - Varastossa:
4666
- Osa#:
N316-15M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - Varastossa:
2842
- Osa#:
N316-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 2M - Varastossa:
9514
- Osa#:
N316-03M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - Varastossa:
9054
- Osa#:
N316-10M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - Varastossa:
4099
- Osa#:
N312-01M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - Varastossa:
4422
- Osa#:
N310-08M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 26FT - Varastossa:
4753
- Osa#:
N314-01M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - Varastossa:
3824
- Osa#:
N316-07M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 23FT - Varastossa:
4857
- Osa#:
N314-03M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - Varastossa:
3548
- Osa#:
N316-13M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 13M - Varastossa:
3256
