N306-006
Tripp Lite
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N306-006 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N306-006 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | N306-006 |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $5.864 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | N306-006 |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5415 pcs |
| Tietolomake | N306-006 |
| Tuotekuva | N306-006.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Arvioinnit | FDDI, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero | N306-006 |
| Pituus - Kaiken | 62.5/125 |
| Takki (Eristys) Materiaali | 0.20dB |
| insertion Loss | Beige |
| sukupuoli | Twin Zip |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Laajennettu kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 62.5/125 6.0' (1.8m) |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' |
| Yhteydenotto Termination | - |
| Color - Liittimet | Orange |
| Color - Cable | - |
| kanavat | SC Duplex |
| taivutussäde | 6.0' (1.8m) |
| 2. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Tripp Lite-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5415-kappaletta Tripp Lite N306-006: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
N304-010 - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - Varastossa:
5686
- Osa#:
N306-15M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50M - Varastossa:
2783
- Osa#:
N304-06M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 20' - Varastossa:
3883
- Osa#:
N306-100M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 328FT - Varastossa:
764
- Osa#:
N306-001 - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 1' - Varastossa:
6135
- Osa#:
N304-30M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 100FT - Varastossa:
1925
- Osa#:
N306-010 - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - Varastossa:
4813
- Osa#:
N306-003 - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - Varastossa:
6656
- Osa#:
N306-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - Varastossa:
4438
- Osa#:
N308-003 - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - Varastossa:
5518
- Osa#:
N306-46M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 150FT - Varastossa:
1782
- Osa#:
N304-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - Varastossa:
4651
- Osa#:
N306-25M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 25M - Varastossa:
1959
- Osa#:
N306-30M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 100FT - Varastossa:
1924
- Osa#:
N304-10M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - Varastossa:
3432
- Osa#:
N304-11M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 35FT - Varastossa:
4032
- Osa#:
N306-04M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 4M - Varastossa:
4817
- Osa#:
N306-07M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 23' - Varastossa:
4099
- Osa#:
N304-025 - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 25' - Varastossa:
3874
