N304-010
Tripp Lite
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N304-010 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N304-010 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | N304-010 |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $6.719 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | N304-010 |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5686 pcs |
| Tietolomake | N304-010 |
| Tuotekuva | N304-010.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Arvioinnit | FDDI, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero | N304-010 |
| Pituus - Kaiken | 62.5/125 |
| Takki (Eristys) Materiaali | 0.20dB |
| insertion Loss | Black, Orange |
| sukupuoli | Twin Zip |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Laajennettu kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 10.0' (3.1m) |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' |
| Yhteydenotto Termination | - |
| Color - Liittimet | Orange |
| Color - Cable | - |
| kanavat | ST (2) |
| taivutussäde | 10.0' (3.1m) |
| 2. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Tripp Lite-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5686-kappaletta Tripp Lite N304-010: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
N304-008 - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 2.4M - Varastossa:
4453
- Osa#:
N304-30M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 100FT - Varastossa:
1925
- Osa#:
N3030 RFI 2 - valmistajat:
APM Hexseal - Kuvaus:
PUSHBUTTON FULL BOOT GRAY - Varastossa:
13618
- Osa#:
N304-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - Varastossa:
4651
- Osa#:
N3030 2 - valmistajat:
APM Hexseal - Kuvaus:
PUSHBUTTON FULL BOOT GRAY - Varastossa:
50986
- Osa#:
N3030 45 - valmistajat:
APM Hexseal - Kuvaus:
PUSHBUTTON FULL BOOT GREEN - Varastossa:
42088
- Osa#:
N304-003 - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - Varastossa:
6370
- Osa#:
N304-004 - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 1.2M - Varastossa:
4737
- Osa#:
N306-001 - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 1' - Varastossa:
6135
- Osa#:
N304-06M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 20' - Varastossa:
3883
- Osa#:
N306-006 - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - Varastossa:
5415
- Osa#:
N306-003 - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - Varastossa:
6656
- Osa#:
N304-006 - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - Varastossa:
6086
- Osa#:
N304-11M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 35FT - Varastossa:
4032
- Osa#:
N3030 44 - valmistajat:
APM Hexseal - Kuvaus:
PUSHBUTTON FULL BOOT RED - Varastossa:
45533
- Osa#:
N304-10M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - Varastossa:
3432
- Osa#:
N3030B 4 - valmistajat:
APM Hexseal - Kuvaus:
PUSHBUTTON HALF BOOT CLEAR - Varastossa:
27780
- Osa#:
N3030 65 - valmistajat:
APM Hexseal - Kuvaus:
PUSHBUTTON FULL BOOT YELLOW - Varastossa:
41265
- Osa#:
N304-025 - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 25' - Varastossa:
3874
