T2K110B7223KB-T
Taiyo Yuden
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta T2K110B7223KB-T luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta T2K110B7223KB-T luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | T2K110B7223KB-T |
|---|---|
| Valmistaja | Taiyo Yuden |
| Kuvaus | CAP ARRAY 0.022UF 25V X7R 0504 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 4000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.012 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | T2K110B7223KB-T |
|---|---|
| Valmistaja | Taiyo Yuden |
| Kuvaus | CAP ARRAY 0.022UF 25V X7R 0504 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1874913 pcs |
| Tietolomake | T2K110B7223KB-T Spec SheetArray Type Multilayer Ceramic Caps |
| Tuotekuva | T2K110B7223KB-T.jpg |
| Kategoria | kondensaattorit |
| Jännite - Rated | 25V |
| Toleranssi | ±10% |
| lämpötila kerroin | X7R |
| Koko / Dimension | 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm) |
| Sarja | - |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 0504 (1410 Metric) |
| Muut nimet | 587-1033-2 CE T2K110 B7223KB-T |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 2 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 0.022µF Isolated Capacitor 2 Array 25V X7R 0504 (1410 Metric) |
| Circuit Type | Isolated |
| kapasitanssi | 0.022µF |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Taiyo Yuden-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1874913-kappaletta Taiyo Yuden T2K110B7223KB-T: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
T2K-381020-10-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
LABELS ID - Varastossa:
5239
- Osa#:
T2K110BJ104MB-T - valmistajat:
Taiyo Yuden - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.1UF 25V X5R 0504 - Varastossa:
1822097
- Osa#:
T2K-254045-10-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
LABELS ID - Varastossa:
263926
- Osa#:
T2K-254064-10-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
LABELS ID - Varastossa:
756353
- Osa#:
T2K-229064-10-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
LABELS ID - Varastossa:
877823
- Osa#:
T2K-254127-10-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
LABELS ID - Varastossa:
406888
- Osa#:
T2K-381381-2.5-9-CS8760 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
T2K-381381-2.5CS8760 - Varastossa:
89481
- Osa#:
T2K-254127-10-9-CS8760 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
T2K-254127-10-9-CS8760 - Varastossa:
288029
- Osa#:
T2K110BJ104KB-T - valmistajat:
Taiyo Yuden - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.1UF 25V X7R 0504 - Varastossa:
286281
- Osa#:
T2K110B7103KB-T - valmistajat:
Taiyo Yuden - Kuvaus:
CAP ARRAY 10000PF 25V X7R 0504 - Varastossa:
1832511
- Osa#:
T2K-508064-10-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
LABELS ID - Varastossa:
323784
- Osa#:
T2K-381381-2.5-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
LABELS ID - Varastossa:
83269
- Osa#:
T2K-381064-10-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
LABELS ID - Varastossa:
383588
- Osa#:
T2K-254097-10-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
LABELS ID - Varastossa:
4225
- Osa#:
T2K212BJ105MD-T - valmistajat:
Taiyo Yuden - Kuvaus:
CAP ARRAY 1.0UF 25V X5R 0805 - Varastossa:
581687
- Osa#:
T2K-318064-10-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
LABEL T2K WHITE 31.8X6.4MM - Varastossa:
622475
- Osa#:
T2K-381127-5-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
LABELS ID - Varastossa:
4704
- Osa#:
T2K212BJ105KD-T - valmistajat:
Taiyo Yuden - Kuvaus:
CAP ARRAY 1.0UF 25V X5R 0805 - Varastossa:
582348
- Osa#:
T2K-229064-10-9-80 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
T2K-229064-10-9-80 - Varastossa:
837118
- Osa#:
T2K-508127-5-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
LABELS ID - Varastossa:
101173
