L4K212BJ104MD-T
Taiyo Yuden
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta L4K212BJ104MD-T luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta L4K212BJ104MD-T luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | L4K212BJ104MD-T |
|---|---|
| Valmistaja | Taiyo Yuden |
| Kuvaus | CAP ARRAY 0.1UF 10V X5R 0805 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 4000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.022 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | L4K212BJ104MD-T |
|---|---|
| Valmistaja | Taiyo Yuden |
| Kuvaus | CAP ARRAY 0.1UF 10V X5R 0805 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1086529 pcs |
| Tietolomake | Array Type Multilayer Ceramic Caps |
| Tuotekuva | L4K212BJ104MD-T.jpg |
| Kategoria | kondensaattorit |
| Jännite - Rated | 10V |
| Toleranssi | ±20% |
| lämpötila kerroin | X5R |
| Koko / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Sarja | - |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Muut nimet | CE L4K212 BJ104MD-T L4K212BJ104MDT |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 4 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.033" (0.85mm) |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 0.1µF Isolated Capacitor 4 Array 10V X5R 0805 (2012 Metric) |
| Circuit Type | Isolated |
| kapasitanssi | 0.1µF |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Taiyo Yuden-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1086529-kappaletta Taiyo Yuden L4K212BJ104MD-T: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
EDH476M016S9DAA - valmistajat:
KEMET - Kuvaus:
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD - Varastossa:
901555
