CKCM25C0G1H220K060AA
TDK Corporation
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta CKCM25C0G1H220K060AA luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta CKCM25C0G1H220K060AA luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | CKCM25C0G1H220K060AA |
|---|---|
| Valmistaja | TDK Corporation |
| Kuvaus | CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0504 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.095 | $0.065 | $0.033 | $0.023 | $0.02 | |
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | CKCM25C0G1H220K060AA |
|---|---|
| Valmistaja | TDK Corporation |
| Kuvaus | CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0504 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1259560 pcs |
| Tietolomake | CKC Series, 2 in 1 Array Commercial Datasheet |
| Tuotekuva | CKCM25C0G1H220K060AA.jpg |
| Kategoria | kondensaattorit |
| Jännite - Rated | 50V |
| Toleranssi | ±10% |
| lämpötila kerroin | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension | 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm) |
| Sarja | CKC |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case | 0504 (1410 Metric) |
| Muut nimet | 445-1860-6 |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 2 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 22pF Isolated Capacitor 2 Array 50V C0G, NP0 0504 (1410 Metric) |
| Circuit Type | Isolated |
| kapasitanssi | 22pF |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin TDK Corporation-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1259560-kappaletta TDK Corporation CKCM25C0G1H220K060AA: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
CKCM25C0G1H100F060AL - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
5693
- Osa#:
CKCM25C0G1H150K060AK - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 15PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
1011792
- Osa#:
CKCM25C0G1H100F060AK - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
5738
- Osa#:
CKCM25C0G2A100F060AK - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 10PF 100V NP0 0504 - Varastossa:
816215
- Osa#:
CKCM25C0G1H470K060AK - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 47PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
873056
- Osa#:
CKCM25C0G1H330K060AK - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 33PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
787463
- Osa#:
CKCM25C0G1H150K060AA - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 15PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
1620739
- Osa#:
CKCL44X7R1H471M085AA - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 470PF 50V X7R 0805 - Varastossa:
1073802
- Osa#:
CKCM25C0G1H100F060AA - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
1602794
- Osa#:
CKCM25C0G1H330K060AA - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 33PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
1784396
- Osa#:
CKCM25C0G1H220K060AK - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
4305
- Osa#:
CKCM25C0G1H101K060AK - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
4034
- Osa#:
CKCM25C0G1H470K060AA - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 47PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
1251185
- Osa#:
CKCM25C0G1H470K060AL - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 47PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
660679
- Osa#:
CKCM25C0G1H680K060AA - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 68PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
1152372
- Osa#:
CKCM25C0G1H101K060AA - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
1150808
- Osa#:
CKCM25C0G1H101K060AL - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
5876
- Osa#:
CKCM25C0G1H220K060AL - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
4811
- Osa#:
CKCM25C0G1H680K060AK - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 68PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
872991
- Osa#:
CKCL44X7R1H472M085AA - valmistajat:
TDK Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 4700PF 50V X7R 0805 - Varastossa:
957959
