CL14A105MO8NANC
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta CL14A105MO8NANC luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta CL14A105MO8NANC luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | CL14A105MO8NANC |
|---|---|
| Valmistaja | Samsung Electro-Mechanics America, Inc. |
| Kuvaus | CAP ARRAY 1.0UF 16V X5R 0504 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.089 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | CL14A105MO8NANC |
|---|---|
| Valmistaja | Samsung Electro-Mechanics America, Inc. |
| Kuvaus | CAP ARRAY 1.0UF 16V X5R 0504 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 243156 pcs |
| Tietolomake | CL14A105MO8NANC Spec |
| Tuotekuva | CL14A105MO8NANC.jpg |
| Kategoria | kondensaattorit |
| Jännite - Rated | 16V |
| Toleranssi | ±20% |
| lämpötila kerroin | X5R |
| Koko / Dimension | 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm) |
| Sarja | CL |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case | 0504 (1410 Metric) |
| Muut nimet | 1276-2392-1 |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 2 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.035" (0.88mm) |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 1µF Isolated Capacitor 2 Array 16V X5R 0504 (1410 Metric) |
| Circuit Type | Isolated |
| kapasitanssi | 1µF |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Samsung Electro-Mechanics America, Inc.-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 243156-kappaletta Samsung Electro-Mechanics America, Inc. CL14A105MO8NANC: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
PM8018C1-F3EI - valmistajat:
Microsemi - Kuvaus:
PM8018C1 SPCV 16X6G, PB FREE - Varastossa:
346
