1409792
Phoenix Contact
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1409792 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1409792 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1409792 |
|---|---|
| Valmistaja | Phoenix Contact |
| Kuvaus | ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.653 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1409792 |
|---|---|
| Valmistaja | Phoenix Contact |
| Kuvaus | ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2079 pcs |
| Tietolomake | 1409792 Datasheet |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex, OM4 |
| Sarja | - |
| Return Loss | 35dB |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | FOC-SC:A-LC:A-GZ03/1 |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 60°C |
| Pituus - Kaiken | 3.3' (1.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.30dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | IP20 |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 50/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Liittimet | Beige, Black, Violet |
| Color - Cable | Violet |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | 15mm |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Phoenix Contact-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 2079-kappaletta Phoenix Contact 1409792: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1409810 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
FOC-SC:A-SJ:A-GZ01/1 - Varastossa:
1416
- Osa#:
1409789 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
FOC-LC:A-LC:A-GZ03/1 - Varastossa:
1950
- Osa#:
1409724 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
VALVE CONNECTORS 3-POSITION PLUG - Varastossa:
3426
- Osa#:
1409736 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
HC-KIT-B16-R03 - Varastossa:
1334
- Osa#:
1409801 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
2332
- Osa#:
1409787 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
2162
- Osa#:
1409793 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
2075
- Osa#:
1409790 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
2036
- Osa#:
1409794 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
HC-B 6-TMS-EEE-PR-DI - Varastossa:
30778
- Osa#:
1409811 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
1993
- Osa#:
1409804 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
HC-B 10-TMS-EEE-PR-DI - Varastossa:
24459
- Osa#:
1409799 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
1967
- Osa#:
1409788 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
1752
- Osa#:
1409796 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
1817
- Osa#:
1409798 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
2047
- Osa#:
1409797 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
1932
- Osa#:
1409791 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
2201

