1400621
Phoenix Contact
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1400621 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1400621 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1400621 |
|---|---|
| Valmistaja | Phoenix Contact |
| Kuvaus | ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.722 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1400621 |
|---|---|
| Valmistaja | Phoenix Contact |
| Kuvaus | ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1729 pcs |
| Tietolomake | 1400621 Datasheet |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, OM3 |
| Sarja | - |
| Return Loss | 35dB |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | FOC-LC:A-LC:A-GZ02/2 |
| Käyttölämpötila | -10°C ~ 60°C |
| Pituus - Kaiken | 6.6' (2.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.30dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | IP20 |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC To LC 50/125 6.6' (2.0m) |
| Color - Liittimet | Aqua, Black |
| Color - Cable | Aqua |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | 15mm |
| 2. Liitin | LC |
| 1. Liitin | LC |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Phoenix Contact-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1729-kappaletta Phoenix Contact 1400621: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1400605 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
SENSOR CABLE 10M - Varastossa:
3495
- Osa#:
1400610 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
SENSOR CABLE 10M - Varastossa:
3812
- Osa#:
1400622 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
1902
- Osa#:
1400637 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
SAC-3P-M12MS/15 0-PUR/A-1L-Z - Varastossa:
1524
- Osa#:
1400639 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
1690
- Osa#:
1400620 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
CBL 3POS M12 PLG-VALVE PLUG 1M - Varastossa:
3722
- Osa#:
1400681 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
1920
- Osa#:
1400609 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
SENSOR CABLE 3M - Varastossa:
5990
- Osa#:
1400683 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
1759
- Osa#:
1400673 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
1862
- Osa#:
1400604 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
1927
- Osa#:
1400682 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - Varastossa:
1757
- Osa#:
1400592 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
CBL 3POS M12 PLUG-VALVE PLUG 5M - Varastossa:
1886

