F92ERLNSNSNM001
Panduit
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta F92ERLNSNSNM001 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta F92ERLNSNSNM001 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | F92ERLNSNSNM001 |
|---|---|
| Valmistaja | Panduit |
| Kuvaus | OS1/OS2 2-FIBER 1.6MM JACKET PAT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | RoHS yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.541 | $14.136 | $13.733 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |||
| $13.329 | $12.925 | $12.521 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | F92ERLNSNSNM001 |
|---|---|
| Valmistaja | Panduit |
| Kuvaus | OS1/OS2 2-FIBER 1.6MM JACKET PAT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | RoHS yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2626 pcs |
| Tietolomake | Opti-Core®Patch Cords,Pigtail Spec Sheet |
| Tuotekuva | F92ERLNSNSNM001.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex, OS2 |
| Sarja | Opti-Core® |
| RoHS-tila | RoHS Compliant |
| Return Loss | 55dB |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | 298-12644 |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 70°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus - Kaiken | 32.8' (10.0m) |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.25dB |
| Fiber Type | 9/125 |
| ominaisuudet | Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 9/125 32.8' (10.0m) |
| Color - Liittimet | Blue |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.06" (1.6mm) |
| taivutussäde | 16mm |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Panduit-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 2626-kappaletta Panduit F92ERLNSNSNM001: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
F921V334MAA - valmistajat:
Nichicon - Kuvaus:
CAP TANT 0.33UF 35V 20% 1206 - Varastossa:
541442
- Osa#:
F92500042 - valmistajat:
Diodes Incorporated - Kuvaus:
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD - Varastossa:
179313
- Osa#:
F92A-C5 - valmistajat:
Omron Automation & Safety - Kuvaus:
COUPLER INDUCTIVE M18 5MM DIST - Varastossa:
582
- Osa#:
F92ERQ1Q1SNM002 - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
2 FIBER OS2 PATCH CORD, LC PUSH - Varastossa:
2321
- Osa#:
F92ERLNLNSNM003 - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
2 FIBER OS2, LC DUPLEX TO LC DUP - Varastossa:
2560
- Osa#:
F92ERLNLNSNM002 - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
2 FIBER OS2, LC DUPLEX TO LC DUP - Varastossa:
2360
- Osa#:
F92ERQ1Q1SNM001 - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
2 FIBER OS2 PATCH CORD, LC PUSH - Varastossa:
2746
- Osa#:
F92400054 - valmistajat:
Diodes Incorporated - Kuvaus:
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD - Varastossa:
112938
- Osa#:
F92583N001 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SOLDERSLEEVE - Varastossa:
33002
- Osa#:
F921V474MAA - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP TANT 0.47UF 35V 20% 1206 - Varastossa:
388927
- Osa#:
F92ERLNLNSNM001 - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
2 FIBER OS2, LC DUPLEX TO LC DUP - Varastossa:
2734
- Osa#:
F921V334MAA - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP TANT 0.33UF 35V 20% 1206 - Varastossa:
653560
- Osa#:
F92A-C-1 - valmistajat:
Omron Automation & Safety - Kuvaus:
COUPLER INDUCTIVE M18 5MM DIST - Varastossa:
614
- Osa#:
F92ERLNLNSNM007 - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
2 FIBER OS2, LC DUPLEX TO LC DUP - Varastossa:
2560
- Osa#:
F92ERLNLNSNM004 - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
2 FIBER OS2, LC DUPLEX TO LC DUP - Varastossa:
2277
- Osa#:
F92A-C-6 - valmistajat:
Omron Automation & Safety - Kuvaus:
COUPLER INDUCTIVE M18 5MM DIST - Varastossa:
701
- Osa#:
F92ERLNLNSNM005 - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
2 FIBER OS2, LC DUPLEX TO LC DUP - Varastossa:
2622
- Osa#:
F92A-C-2 - valmistajat:
Omron Automation & Safety - Kuvaus:
COUPLER INDUCTIVE M18 5MM DIST - Varastossa:
565
- Osa#:
F921V224MAA - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP TANT 0.22UF 35V 20% 1206 - Varastossa:
500454
- Osa#:
F92A-CQ-2-M1J - valmistajat:
Omron Automation & Safety - Kuvaus:
COUPLER INDUCTIVE M18 5MM - Varastossa:
423
