F6S2-2M1Y
Panduit
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta F6S2-2M1Y luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta F6S2-2M1Y luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | F6S2-2M1Y |
|---|---|
| Valmistaja | Panduit |
| Kuvaus | CABLE ASSEMB FIBER OPTIC SIMPLEX |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $9.568 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | F6S2-2M1Y |
|---|---|
| Valmistaja | Panduit |
| Kuvaus | CABLE ASSEMB FIBER OPTIC SIMPLEX |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 3545 pcs |
| Tietolomake | F5/6/9S2-2MxY |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Simplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 20dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Muut nimet | 7498304307 809416-001 Q2721766 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus - Kaiken | 3.3' (1.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.30dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic ST To ST 62.5/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Liittimet | Black, Red |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | ST |
| 1. Liitin | ST |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Panduit-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 3545-kappaletta Panduit F6S2-2M1Y: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
FM4MFA1058M - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FMT OM4 MPO12(F-F) A 12F 58M - Varastossa:
127
- Osa#:
FPD01SBS200 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE PL STD 0.5MM DR 200CM - Varastossa:
629
- Osa#:
FP3LD4F001M - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FXPC OM3 4_LC_DX MPO12_F 1M - Varastossa:
375
- Osa#:
FM4MMB2074MPUDA - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 74M - Varastossa:
72
- Osa#:
1-6435028-9 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
96
- Osa#:
FM3MMC2006M - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FMT OM3 MPO12(M-M) C 24F 6M - Varastossa:
215
- Osa#:
FPSLDLD077MR2XY - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FXPC OS2 LC_DX LC_DX 77M - Varastossa:
651
- Osa#:
FPSSDST011M - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FXPC OS2 SC_DX ST 11M - Varastossa:
2093
- Osa#:
ECAM-FCA-A-D-E-06-1000 - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CAB ASSEMBLY 6 SCAPC&LCUPC 1000' - Varastossa:
88
- Osa#:
1-1985340-1 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 62.5 OFNP MPO-MTRJ SEC - Varastossa:
111
- Osa#:
FM3MFA3015M - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FMT OM3 MPO12(F-F) A 36F 15M - Varastossa:
142
- Osa#:
FP1SDSD006M - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FXPC OM1 SC_DX SC_DX 6M - Varastossa:
2709
- Osa#:
4-1906071-2 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC BLU SC XG AQU - Varastossa:
621
- Osa#:
3-6278199-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,MTRJ-ST - Varastossa:
1448
- Osa#:
33571110105001 - valmistajat:
HARTING - Kuvaus:
CABLE ASSEMBLY FO HYBRID LC DUPL - Varastossa:
545
- Osa#:
FPSLILI014M - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FXPC OS2 LC_UHD LC_UHD 14M - Varastossa:
1929
- Osa#:
2-1918673-9 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC MTRJ GRN 62.5 ORN - Varastossa:
990
- Osa#:
FP3LDSD043MR2XA - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FXPC OM3 LC_DX SC_DX 43M - Varastossa:
1195



