GNM314F51C683ZD01D
Murata Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta GNM314F51C683ZD01D luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta GNM314F51C683ZD01D luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | GNM314F51C683ZD01D |
|---|---|
| Valmistaja | Murata Electronics |
| Kuvaus | CAP ARRAY 0.068UF 16V Y5V 1206 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | GNM314F51C683ZD01D |
|---|---|
| Valmistaja | Murata Electronics |
| Kuvaus | CAP ARRAY 0.068UF 16V Y5V 1206 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5390 pcs |
| Tietolomake | Chip Monolithic Ceramic Caps Part NumberingGNM Capacitor Arrays |
| Tuotekuva | GNM314F51C683ZD01D.jpg |
| Kategoria | kondensaattorit |
| Jännite - Rated | 16V |
| Toleranssi | -20%, +80% |
| lämpötila kerroin | Y5V (F) |
| Koko / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sarja | GNM |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Muut nimet | 490-3453-2 |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 4 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 0.068µF Isolated Capacitor 4 Array 16V Y5V (F) 1206 (3216 Metric) |
| Circuit Type | Isolated |
| kapasitanssi | 0.068µF |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Murata Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5390-kappaletta Murata Electronics GNM314F51C683ZD01D: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
GNM214R71H471MA01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 470PF 50V X7R 0805 - Varastossa:
4453
- Osa#:
GNM314F51H333ZD01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.033UF 50V Y5V 1206 - Varastossa:
5350
- Osa#:
GNM214R71E103MA01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 10000PF 25V X7R 0805 - Varastossa:
4980
- Osa#:
GNM314R61C105MA15D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 1UF 16V X5R 1206 - Varastossa:
5344
- Osa#:
GNM314F52A222ZD01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 2200PF 100V Y5V 1206 - Varastossa:
5789
- Osa#:
GNM214R71C223MA01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.022UF 16V X7R 0805 - Varastossa:
4641
- Osa#:
GNM214R71C104MAA1D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R 0805 - Varastossa:
4714
- Osa#:
GNM214R71E222MA01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 2200PF 25V X7R 0805 - Varastossa:
5489
- Osa#:
GNM314R70J105MA01L - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 1.0UF 6.3V X7R 1206 - Varastossa:
5702
- Osa#:
GNM314R71C683MA01L - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.068UF 16V X7R 1206 - Varastossa:
4567
- Osa#:
GNM214R71E472MA01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 4700PF 25V X7R 0805 - Varastossa:
4620
- Osa#:
GNM314F51H473ZD01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.047UF 50V Y5V 1206 - Varastossa:
5189
- Osa#:
GNM3145C1H221KD01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 220PF 50V NP0 1206 - Varastossa:
5119
- Osa#:
GNM314F51H223ZD01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.022UF 50V Y5V 1206 - Varastossa:
5877
- Osa#:
GNM214R71C104MA01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R 0805 - Varastossa:
4311
- Osa#:
GNM314R71C473MA01L - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.047UF 16V X7R 1206 - Varastossa:
5194
- Osa#:
GNM314R61A105MA13D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 1.0UF 10V X5R 1206 - Varastossa:
4940
- Osa#:
GNM214R71H102MA01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 0805 - Varastossa:
5793
- Osa#:
GNM314R71C104MA01L - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R 1206 - Varastossa:
4378
- Osa#:
GNM214R71C473MA01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.047UF 16V X7R 0805 - Varastossa:
4154
