GNM1M2R60J225ME18D
Murata Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta GNM1M2R60J225ME18D luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta GNM1M2R60J225ME18D luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | GNM1M2R60J225ME18D |
|---|---|
| Valmistaja | Murata Electronics |
| Kuvaus | CAP ARRAY 2.2UF 6.3V X5R 0504 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | GNM1M2R60J225ME18D |
|---|---|
| Valmistaja | Murata Electronics |
| Kuvaus | CAP ARRAY 2.2UF 6.3V X5R 0504 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4150 pcs |
| Tietolomake | Chip Monolithic Ceramic Caps Part NumberingGNM1M2R60J225ME18 Ref SheetGNM Capacitor ArraysProduct Lineup Catalog |
| Tuotekuva | GNM1M2R60J225ME18D-001.jpg , GNM1M2R60J225ME18D-002.jpg |
| Kategoria | kondensaattorit |
| Jännite - Rated | 6.3V |
| Toleranssi | ±20% |
| lämpötila kerroin | X5R |
| Koko / Dimension | 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm) |
| Sarja | GNM |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case | 0504 (1410 Metric) |
| Muut nimet | 490-8107-6 |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 2 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 2.2µF Isolated Capacitor 2 Array 6.3V X5R 0504 (1410 Metric) |
| Circuit Type | Isolated |
| kapasitanssi | 2.2µF |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Murata Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4150-kappaletta Murata Electronics GNM1M2R60J225ME18D: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
GNM1M2R61A105MEA4D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 1.0UF 10V X5R 0504 - Varastossa:
4094
- Osa#:
GNM1M2R61A225ME18D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 2.2UF 10V X5R 0504 - Varastossa:
4863
- Osa#:
GNM1M2R61A104MA01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.1UF 10V X5R 0504 - Varastossa:
5420
- Osa#:
GNM1M2R61A105ME19D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 1.0UF 10V X5R 0504 - Varastossa:
4846
- Osa#:
GNM1M25C1H330KD01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 33PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
4679
- Osa#:
GNM1M25C1H150KD01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 15PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
4682
- Osa#:
GNM1M25C1H151KD01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 150PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
4812
- Osa#:
GNM1M2R61C105ME18D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 1UF 16V X5R 0504 - Varastossa:
4719
- Osa#:
GNM1M25C1H470KD01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 47PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
4791
- Osa#:
GNM1M2C71A104MA01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.1UF 10V X7S 0504 - Varastossa:
4879
- Osa#:
GNM1M25C1H221KD01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 220PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
4359
- Osa#:
GNM1M2R61A105ME17D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 1.0UF 10V X5R 0504 - Varastossa:
4288
- Osa#:
GNM1M25C1H680KD01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 68PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
4613
- Osa#:
GNM1M2R61C223MA01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.022UF 16V X5R 0504 - Varastossa:
4436
- Osa#:
GNM1M25C1H101KD01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
5876
- Osa#:
GNM1M2R61A223MA01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.022UF 10V X5R 0504 - Varastossa:
4486
- Osa#:
GNM1M25C1H220KD01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0504 - Varastossa:
4916
- Osa#:
GNM1M2R61A105ME14D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 1.0UF 10V X5R 0504 - Varastossa:
5210
- Osa#:
GNM1M2R60J105ME12D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 1.0UF 6.3V X5R 0504 - Varastossa:
5551
- Osa#:
GNM1M2R61A473MA01D - valmistajat:
Murata Electronics - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.047UF 10V X5R 0504 - Varastossa:
5751
