CA064X223K1RACAUTO
KEMET
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta CA064X223K1RACAUTO luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta CA064X223K1RACAUTO luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | CA064X223K1RACAUTO |
|---|---|
| Valmistaja | KEMET |
| Kuvaus | CAP ARRAY 0.022UF 100V X7R 0612 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 4000 pcs | 8000 pcs | 12000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.033 | $0.031 | $0.03 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | CA064X223K1RACAUTO |
|---|---|
| Valmistaja | KEMET |
| Kuvaus | CAP ARRAY 0.022UF 100V X7R 0612 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 790710 pcs |
| Tietolomake | X7R Dielectric, 10-200 V |
| Tuotekuva | CA064X223K1RACAUTO.jpg |
| Kategoria | kondensaattorit |
| Jännite - Rated | 100V |
| Toleranssi | ±10% |
| lämpötila kerroin | X7R |
| Koko / Dimension | 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) |
| Sarja | - |
| Arvioinnit | AEC-Q200 |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 0612 (1632 Metric) |
| Muut nimet | 399-12385-2 |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 4 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 0.022µF Isolated Capacitor 4 Array 100V X7R 0612 (1632 Metric) |
| Circuit Type | Isolated |
| kapasitanssi | 0.022µF |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin KEMET-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 790710-kappaletta KEMET CA064X223K1RACAUTO: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
CA064X153K1RAC7800 - valmistajat:
KEMET - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.015UF 100V X7R 0612 - Varastossa:
637377
- Osa#:
CA064X103K1RACAUTO - valmistajat:
KEMET - Kuvaus:
CAP ARRAY 10000PF 100V X7R 0612 - Varastossa:
803516
- Osa#:
CA064X332K2RAC7800 - valmistajat:
KEMET - Kuvaus:
CAP ARRAY 3300PF 200V X7R 0612 - Varastossa:
631153
- Osa#:
CA064X103K1RAC7800 - valmistajat:
KEMET - Kuvaus:
CAP ARRAY 10000PF 100V X7R 0612 - Varastossa:
937307
- Osa#:
CA064X102K2RACAUTO - valmistajat:
KEMET - Kuvaus:
CAP ARRAY 1000PF 200V X7R 0612 - Varastossa:
847123
- Osa#:
CA064X223K1RAC7800 - valmistajat:
KEMET - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.022UF 100V X7R 0612 - Varastossa:
938126
- Osa#:
CA064X332K2RACAUTO - valmistajat:
KEMET - Kuvaus:
CAP ARRAY 3300PF 200V X7R 0612 - Varastossa:
464785
- Osa#:
CA064X222K2RACAUTO - valmistajat:
KEMET - Kuvaus:
CAP ARRAY 2200PF 200V X7R 0612 - Varastossa:
574398
- Osa#:
CA064X103K2RACAUTO - valmistajat:
KEMET - Kuvaus:
CAP ARRAY 10000PF 200V X7R 0612 - Varastossa:
475483
- Osa#:
CA064X153K1RACAUTO - valmistajat:
KEMET - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.015UF 100V X7R 0612 - Varastossa:
536238
- Osa#:
CA06COM-E10SL-3P-B-01-44 - valmistajat:
Cannon - Kuvaus:
CIRCULAR - Varastossa:
4168
- Osa#:
CA064X103K2RAC7800 - valmistajat:
KEMET - Kuvaus:
CAP ARRAY 10000PF 200V X7R 0612 - Varastossa:
864444
- Osa#:
CA06C0ME10SL-3S - valmistajat:
Cannon - Kuvaus:
CAC 3C 3#16S SKT PLUG - Varastossa:
3889
- Osa#:
CA064X222K2RAC7800 - valmistajat:
KEMET - Kuvaus:
CAP ARRAY 2200PF 200V X7R 0612 - Varastossa:
884806
