LWLR10LR50L3000AHPSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta LWLR10LR50L3000AHPSA1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta LWLR10LR50L3000AHPSA1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | LWLR10LR50L3000AHPSA1 |
|---|---|
| Valmistaja | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Kuvaus | ACCY LIGHT FIBER FOR LTT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $195.299 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | LWLR10LR50L3000AHPSA1 |
|---|---|
| Valmistaja | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Kuvaus | ACCY LIGHT FIBER FOR LTT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 195 pcs |
| Tietolomake | Fiber-Optic Cables LTT 76mm |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | - |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | LWL R10LR50L3000 A SP000091119 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 9.8' (3.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic To 9.8' (3.0m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm), 0.14" (3.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | - |
| 1. Liitin | - |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin International Rectifier (Infineon Technologies)-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 195-kappaletta International Rectifier (Infineon Technologies) LWLR10LR50L3000AHPSA1: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
FMSMFA1099M - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FMT OS2 MPO12(F-F) A 12F 99M - Varastossa:
138
- Osa#:
LWLR10LR50L15000AHPSA1 - valmistajat:
International Rectifier (Infineon Technologies) - Kuvaus:
ACCY LIGHT FIBER FOR LTT - Varastossa:
158
- Osa#:
LWLR10LR50L4200AHPSA1 - valmistajat:
International Rectifier (Infineon Technologies) - Kuvaus:
ACCY LIGHT FIBER FOR LTT - Varastossa:
199
- Osa#:
933M-2-1-00500 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL ST/ST MULTI 5M - Varastossa:
7851
- Osa#:
LWLR10LR87L3000HPSA1 - valmistajat:
International Rectifier (Infineon Technologies) - Kuvaus:
ACCY LIGHT FIBER FOR LTT - Varastossa:
188
- Osa#:
FP4LULU04M6 - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FXPC OM4 LD_UNI LD_UNI 4.6M - Varastossa:
2310
- Osa#:
NKFP62ELLSSM020 - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
PATCH CORD LSZH - Varastossa:
1479
- Osa#:
FP4MFMF006M - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FXPC OM4 MPO12_F MPO12_F 6M - Varastossa:
333
- Osa#:
LWLR10LR50L1400AHPSA1 - valmistajat:
International Rectifier (Infineon Technologies) - Kuvaus:
ACCY LIGHT FIBER FOR LTT - Varastossa:
196
- Osa#:
FP3LDST007M - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FXPC OM3 LC_DX ST 7M - Varastossa:
2473
- Osa#:
1062673003 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL MTP-VERSABEAM - Varastossa:
990
- Osa#:
DK-2912-02 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC 2M - Varastossa:
6040
- Osa#:
FPSLASA06M5 - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FXPC OS2 LC_DX/A SC_DX/A 6.5M - Varastossa:
2130
- Osa#:
PXF4054AAC - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 25M - Varastossa:
1547
- Osa#:
FM4MMB2072M - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 72M - Varastossa:
70
- Osa#:
FMSMMB105M5 - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FMT OS2 MPO12(M-M) B 12F 5.5M - Varastossa:
402
- Osa#:
2-1907114-9 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC RED MTRJ 50/125 ORN - Varastossa:
1144
- Osa#:
FPSLDLD08M5 - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FXPC OS2 LC_DX LC_DX 8.5M - Varastossa:
2203
- Osa#:
FM4MMB1088M - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FMT OM4 MPO12(M-M) B 12F 88M - Varastossa:
115
- Osa#:
2-6374658-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC TO LC MM 2.0MM - Varastossa:
1195

