IF 1N1Q-15-0
Industrial Fiber Optics, Inc.
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta IF 1N1Q-15-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta IF 1N1Q-15-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | IF 1N1Q-15-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Industrial Fiber Optics, Inc. |
| Kuvaus | PATCH CORDS HARSH ENV 15M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $29.75 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | IF 1N1Q-15-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Industrial Fiber Optics, Inc. |
| Kuvaus | PATCH CORDS HARSH ENV 15M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1278 pcs |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | POF |
| Sarja | 1N1Q |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | IF 1N1Q-15-0-ND IF1N1Q-15-0 IF1N1Q150 Q6576387A |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 49.2' (15.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic VersaLink To VersaLink 49.2' (15.0m) |
| Color - Liittimet | Blue, Gray |
| Color - Cable | Gray |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | VersaLink |
| 1. Liitin | VersaLink |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Industrial Fiber Optics, Inc.-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1278-kappaletta Industrial Fiber Optics, Inc. IF 1N1Q-15-0: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
IF 101G-0-30 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
LIGHT PIPE CBL SH6001-2.2 1=100 - Varastossa:
1050
- Osa#:
IF 637-1-5 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
SERCOS II POF PATCH SMA 1.5M - Varastossa:
3507
- Osa#:
IF 637-1-0 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
SERCOS II POF PATCH SMA 1M - Varastossa:
4082
- Osa#:
IF 1N1Q-10-0 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
PATCH CORDS HARSH ENV 10M - Varastossa:
1452
- Osa#:
IF 101H-0-30 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
LIGHT PIPE CABLE 30CM SELFCUT - Varastossa:
467
- Osa#:
IF 639-2-0 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
SMA-SMA CORD PATCH GLASS CORE 2M - Varastossa:
1310
- Osa#:
IF 636-0-2 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
FIBER .2M SMA-SMA - Varastossa:
3930
- Osa#:
IF 527A - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
FIBER OPTIC COMM/NETWORK MODULE - Varastossa:
40
- Osa#:
IF 181L-5-0 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
CABLE ASSEM FIBER FC-FC 5 METER - Varastossa:
1393
- Osa#:
IF 1N3N-20-0 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
DUPLEX PATCH CORDS W/CONN - Varastossa:
1074
- Osa#:
IF 636-0-3 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
FIBER .3 SMA-SMA - Varastossa:
3569
- Osa#:
IF 1N1Q-2-0 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
PATCH CORDS HARSH ENV 2M - Varastossa:
4319
- Osa#:
IF 101N-0-30 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
LIGHT PIPE CABLE GHCP4001 30CM - Varastossa:
840
- Osa#:
IF 111Y-0-1.3 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
CABLE SMA/SMA FIBOPT .30M - Varastossa:
2116
- Osa#:
IF 637-0-1 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
SERCOS II POF PATCH SMA .1M - Varastossa:
2863
- Osa#:
IF 101F-0-60 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
LIGHT PIPE CABLE 1.5MM CORE - Varastossa:
31836
- Osa#:
IF 635-22-5 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
SMA/SMA SERCOS PATCHCORD 22.5M - Varastossa:
848
- Osa#:
IF 635B-10-0 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
HEAVY DUTY POF PATCH CORD 10.0M - Varastossa:
755
- Osa#:
IF 1L1M-0-5 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
CABLE FIBER VL-VL.5M - Varastossa:
11873
- Osa#:
IF 101D-0-30 - valmistajat:
Industrial Fiber Optics, Inc. - Kuvaus:
LIGHT PIPE CBL 30CM 1=100 - Varastossa:
1778

