MF10SWP13-NCR-360M
Hirose
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MF10SWP13-NCR-360M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MF10SWP13-NCR-360M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | MF10SWP13-NCR-360M |
|---|---|
| Valmistaja | Hirose |
| Kuvaus | CONNECTOR |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | MF10SWP13-NCR-360M |
|---|---|
| Valmistaja | Hirose |
| Kuvaus | CONNECTOR |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5401 pcs |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | - |
| Sarja | MF10S |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | 709-0636-0-58 |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pituus - Kaiken | 1181.1' (360.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic To 1181.1' (360.0m) |
| Color - Liittimet | - |
| Color - Cable | - |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | - |
| 1. Liitin | - |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Hirose-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5401-kappaletta Hirose MF10SWP13-NCR-360M: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com


