SFS44S15-5K328E-F
Cornell Dubilier Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta SFS44S15-5K328E-F luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta SFS44S15-5K328E-F luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | SFS44S15-5K328E-F |
|---|---|
| Valmistaja | Cornell Dubilier Electronics |
| Kuvaus | 15UF 5UF MOTORRUN QC TERM 440V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | SFS44S15-5K328E-F |
|---|---|
| Valmistaja | Cornell Dubilier Electronics |
| Kuvaus | 15UF 5UF MOTORRUN QC TERM 440V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4078 pcs |
| Tietolomake | SF Type, Dual |
| Kategoria | kondensaattorit |
| Jännite - Rated | 440V |
| Toleranssi | ±10% |
| lämpötila kerroin | - |
| Koko / Dimension | 2.120" Dia (53.85mm), Lip |
| Sarja | SF, Dual Motor Start |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Bulk |
| Pakkaus / Case | Radial, Can |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 2 |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 3.400" (86.36mm) |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP) Film, Metallized |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 5µF, 15µF Bussed Capacitor 2 Array 440V Radial, Can |
| Circuit Type | Bussed |
| kapasitanssi | 5µF, 15µF |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Cornell Dubilier Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4078-kappaletta Cornell Dubilier Electronics SFS44S15-5K328E-F: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
SFS44S15-10K388E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
15UF 10UF MOTORRUN QC TERM 440V - Varastossa:
5886
- Osa#:
SFS44S20-7.5K375E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
20UF 7.5UF MOTORRUN QC TERM 440V - Varastossa:
4029
- Osa#:
SFS44S25-15K475E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
25UF 15UF MOTORRUN QC TERM 440V - Varastossa:
5786
- Osa#:
SFS44S25K288B-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
CAP FILM 25UF 10% 440VAC QC TERM - Varastossa:
5979
- Osa#:
SFS4-L-DC12V-D - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
RELAY SAFETY 6PST 6A 12V - Varastossa:
4992
- Osa#:
SFS44S20-5K328E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
20UF 5UF MOTORRUN QC TERM 440V - Varastossa:
3987
- Osa#:
SFS44S20-10K388E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
20UF 10UF MOTORRUN QC TERM 440V - Varastossa:
4135
- Osa#:
SFS44S30-15K475E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
30UF 15UF MOTORRUN QC TERM 440V - Varastossa:
5656
- Osa#:
SFS4-L-DC24V - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
RELAY SAFETY 6PST 6A 24V - Varastossa:
2322
- Osa#:
SFS44S30-10K475E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
30UF 10UF MOTORRUN QC TERM 440V - Varastossa:
5836
- Osa#:
SFS44S25-10K400E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
25UF 10UF MOTORRUN QC TERM 440V - Varastossa:
4665
- Osa#:
SFS44S25-7.5K400E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
25UF 7.5UF MOTORRUN QC TERM 440V - Varastossa:
4558
- Osa#:
SFS4-DC24V - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
RELAY SAFETY 6PST 6A 24V - Varastossa:
5541
- Osa#:
SFS4-SFD-R - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
RELAY SOCKET 10 POS DIN RAIL - Varastossa:
7210
- Osa#:
SFS4-L-DC48V-D - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
RELAY SAFETY 6PST 6A 48V - Varastossa:
3477
- Osa#:
SFS4-L-DC24V-D - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
RELAY SAFETY 6PST 6A 24V - Varastossa:
5401
- Osa#:
SFS44S25-5K375E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
25UF 5UF MOTORRUN QC TERM 440V - Varastossa:
4653
- Osa#:
SFS4-DC48V - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
RELAY SAFETY 6PST 6A 48V - Varastossa:
5182

