SFS37T40-5K384E-F
Cornell Dubilier Electronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta SFS37T40-5K384E-F luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta SFS37T40-5K384E-F luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | SFS37T40-5K384E-F |
|---|---|
| Valmistaja | Cornell Dubilier Electronics |
| Kuvaus | 40UF 5UF MOTORRUN QC TERM 370V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | SFS37T40-5K384E-F |
|---|---|
| Valmistaja | Cornell Dubilier Electronics |
| Kuvaus | 40UF 5UF MOTORRUN QC TERM 370V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4125 pcs |
| Tietolomake | SF Type, Dual |
| Kategoria | kondensaattorit |
| Jännite - Rated | 370V |
| Toleranssi | ±10% |
| lämpötila kerroin | - |
| Koko / Dimension | 2.620" Dia (66.55mm), Lip |
| Sarja | SF, Dual Motor Start |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Bulk |
| Pakkaus / Case | Radial, Can |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 2 |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 3.960" (100.58mm) |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP) Film, Metallized |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 5µF, 40µF Bussed Capacitor 2 Array 370V Radial, Can |
| Circuit Type | Bussed |
| kapasitanssi | 5µF, 40µF |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Cornell Dubilier Electronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4125-kappaletta Cornell Dubilier Electronics SFS37T40-5K384E-F: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
SFS37T45-10K475E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
45UF 10UF MOTORRUN QC TERM 370V - Varastossa:
4303
- Osa#:
SFS37T35-10K384E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
35UF 10UF MOTORRUN QC TERM 370V - Varastossa:
5150
- Osa#:
SFS37T35K384Z-0000 - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
CAP FILM 35UF 10% 370VAC QC TERM - Varastossa:
5636
- Osa#:
SFS37T40-7.5K384E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
40UF 7.5UF MOTORRUN QC TERM 370V - Varastossa:
4246
- Osa#:
SFS37T40K291B-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
CAP FILM 40UF 10% 370VAC QC TERM - Varastossa:
3638
- Osa#:
SFS37T50K384B-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
CAP FILM 50UF 10% 370VAC QC TERM - Varastossa:
3146
- Osa#:
SFS37T55K384B-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
CAP FILM 55UF 10% 370VAC QC TERM - Varastossa:
2786
- Osa#:
SFS37T45-7.5K384E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
45UF 7.5UF MOTORRUN QC TERM 370V - Varastossa:
5274
- Osa#:
SFS37T40-15K475E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
40UF 15UF MOTORRUN QC TERM 370V - Varastossa:
5235
- Osa#:
SFS37T30-7.5K384E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
30UF 7.5UF MOTORRUN QC TERM 370V - Varastossa:
5579
- Osa#:
SFS37T45-15K475E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
45UF 15UF MOTORRUN QC TERM 370V - Varastossa:
5648
- Osa#:
SFS37T45K384Z-0000 - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
CAP FILM 45UF 10% 370VAC QC TERM - Varastossa:
4726
- Osa#:
SFS37T40-10K384E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
40UF 10UF MOTORRUN QC TERM 370V - Varastossa:
4188
- Osa#:
SFS37T35-20K475E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
35UF 20UF MOTORRUN QC TERM 370V - Varastossa:
5443
- Osa#:
SFS37T35-15K384E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
35UF 15UF MOTORRUN QC TERM 370V - Varastossa:
4276
- Osa#:
SFS37T45-5K384E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
45UF 5UF MOTORRUN QC TERM 370V - Varastossa:
4841
- Osa#:
SFS37T45K384B-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
CAP FILM 45UF 10% 370VAC QC TERM - Varastossa:
3497
- Osa#:
SFS37T35-5K384E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
35UF 5UF MOTORRUN QC TERM 370V - Varastossa:
4183
- Osa#:
SFS37T35K291B-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
CAP FILM 35UF 10% 370VAC QC TERM - Varastossa:
3629
- Osa#:
SFS37T35-7.5K384E-F - valmistajat:
Cornell Dubilier Electronics - Kuvaus:
35UF 7.5UF MOTORRUN QC TERM 370V - Varastossa:
5689

