17-300310-60
Conec
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 17-300310-60 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 17-300310-60 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 17-300310-60 |
|---|---|
| Valmistaja | Conec |
| Kuvaus | FIBER CBL ASSY ZINC IP67 60M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $146.78 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 17-300310-60 |
|---|---|
| Valmistaja | Conec |
| Kuvaus | FIBER CBL ASSY ZINC IP67 60M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 233 pcs |
| Tietolomake | 17-300310-01 thru 80 Drawing |
| Tuotekuva | 17-300310-60.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Muut nimet | 1730031060 626-1682 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 196.9' (60.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.71dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | IP67 |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 196.9' (60.0m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Black |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | LC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Conec-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 233-kappaletta Conec 17-300310-60: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
17-300310-02 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 2M - Varastossa:
659
- Osa#:
17-300310-30 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 30M - Varastossa:
352
- Osa#:
17-300310-07 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 7M - Varastossa:
682
- Osa#:
17-300310-20 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 20M - Varastossa:
480
- Osa#:
17-300320-01 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER OPTIC ASSY IP67 1M - Varastossa:
894
- Osa#:
17-300310-10 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 10M - Varastossa:
484
- Osa#:
17-300320-07 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER OPTIC ASSY IP67 7M - Varastossa:
665
- Osa#:
17-300320-02 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER OPTIC ASSY IP67 2M - Varastossa:
1009
- Osa#:
17-300320-05 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER OPTIC ASSY IP67 5M - Varastossa:
714
- Osa#:
17-300320-30 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER OPTIC ASSY IP67 30M - Varastossa:
653
- Osa#:
17-300320-20 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER OPTIC ASSY IP67 20M - Varastossa:
586
- Osa#:
17-300320-03 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER OPTIC ASSY IP67 3M - Varastossa:
883
- Osa#:
17-300310-01 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 1M - Varastossa:
680
- Osa#:
17-300310-03 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 3M - Varastossa:
672
- Osa#:
17-300310-40 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 40M - Varastossa:
283
- Osa#:
17-300310-05 - valmistajat:
Conec - Kuvaus:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 5M - Varastossa:
710
