FGT03TCM100
Carlo Gavazzi
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta FGT03TCM100 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta FGT03TCM100 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | FGT03TCM100 |
|---|---|
| Valmistaja | Carlo Gavazzi |
| Kuvaus | FIBRE GL TMP 1MM TB 100CM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $194.33 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | FGT03TCM100 |
|---|---|
| Valmistaja | Carlo Gavazzi |
| Kuvaus | FIBRE GL TMP 1MM TB 100CM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Määrä saatavilla | 184 pcs |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | - |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 200°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus - Kaiken | 3.3' (1.0m) |
| Takki (Eristys) Materiaali | Stainless Steel |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic FGT To Cable 3.3' (1.0m) |
| Color - Liittimet | - |
| Color - Cable | - |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | 0.04" (1.0mm) |
| taivutussäde | 30mm |
| 2. Liitin | Cable |
| 1. Liitin | FGT |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Carlo Gavazzi-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 184-kappaletta Carlo Gavazzi FGT03TCM100: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
FGT01TCM200 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL TMP 1MM DR 200CM - Varastossa:
182
- Osa#:
FGT07MCM060 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL MET 1MM TB 60CM - Varastossa:
257
- Osa#:
FGT07MCM100 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL MET 1MM TB 100CM - Varastossa:
177
- Osa#:
FGT01SCM060 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM TB 60CM - Varastossa:
495
- Osa#:
FGT01SCM150 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM TB 150CM - Varastossa:
455
- Osa#:
FGT01TCM150 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL TMP 1MM DR 150CM - Varastossa:
202
- Osa#:
FGT03SCM060 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM TB 60CM - Varastossa:
305
- Osa#:
FGT01SCM200 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM TB 200CM - Varastossa:
432
- Osa#:
FGT07MCM150 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL MET 1MM TB 150CM - Varastossa:
161
- Osa#:
FGT07TCM100 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL TMP 1MM TB 100CM - Varastossa:
194
- Osa#:
FGT01TCM100 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL TMP 1MM DR 100CM - Varastossa:
213
- Osa#:
FGT07SCM060 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM DR 60CM - Varastossa:
310
- Osa#:
FGT07SCM150 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM DR 150CM - Varastossa:
267
- Osa#:
FGT07MCM200 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL MET 1MM TB 200CM - Varastossa:
155
- Osa#:
FGT05SCM060 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM DR 60CM - Varastossa:
280
- Osa#:
FGT01SCM100 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM TB 100CM - Varastossa:
468
- Osa#:
FGT07TCM060 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL TMP 1MM TB 60CM - Varastossa:
229
- Osa#:
FGT01MCM200 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL MET 1MM TB 200CM - Varastossa:
188
- Osa#:
FGT01TCM060 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL TMP 1MM DR 60CM - Varastossa:
336
- Osa#:
FGT07SCM100 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM DR 100CM - Varastossa:
267

