FGD06SCM100
Carlo Gavazzi
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta FGD06SCM100 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta FGD06SCM100 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | FGD06SCM100 |
|---|---|
| Valmistaja | Carlo Gavazzi |
| Kuvaus | FIBRE GL STD 1MM DR 100CM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $97.039 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | FGD06SCM100 |
|---|---|
| Valmistaja | Carlo Gavazzi |
| Kuvaus | FIBRE GL STD 1MM DR 100CM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Määrä saatavilla | 335 pcs |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | - |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 60°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus - Kaiken | 3.3' (1.0m) |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC), Polyolefine (PO) |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic FGD To Cable 3.3' (1.0m) |
| Color - Liittimet | - |
| Color - Cable | - |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | 0.04" (1.0mm) |
| taivutussäde | 10mm |
| 2. Liitin | Cable |
| 1. Liitin | FGD |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Carlo Gavazzi-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 335-kappaletta Carlo Gavazzi FGD06SCM100: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
FGD04TCM060 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL TMP 1MM DR 60CM - Varastossa:
282
- Osa#:
FGD04SCM060 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM DR 60CM - Varastossa:
458
- Osa#:
FGD04SCM150 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM DR 150CM - Varastossa:
369
- Osa#:
FGD06MCM100 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL MET 1MM DR 100CM - Varastossa:
274
- Osa#:
FGD07SCM100 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM DR 100CM - Varastossa:
425
- Osa#:
FGD07MCM060 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL MET 1MM DR 60CM - Varastossa:
360
- Osa#:
FGD07SCM200 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM DR 200CM - Varastossa:
338
- Osa#:
FGD04TCM200 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL TMP 1MM DR 200CM - Varastossa:
218
- Osa#:
FGD06SCM060 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM DR 60CM - Varastossa:
494
- Osa#:
FGD04SCM100 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM DR 100CM - Varastossa:
354
- Osa#:
FGD04TCM100 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL TMP 1MM DR 100CM - Varastossa:
223
- Osa#:
FGD06TCM100 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL TMP 1MM DR 100CM - Varastossa:
214
- Osa#:
FGD06MCM060 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL MET 1MM DR 60CM - Varastossa:
329
- Osa#:
FGD06SCM200 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM DR 200CM - Varastossa:
284
- Osa#:
FGD07SCM150 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM DR 150CM - Varastossa:
375
- Osa#:
FGD07SCM060 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL STD 1MM DR 60CM - Varastossa:
535
- Osa#:
FGD06TCM200 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL TMP 1MM DR 200CM - Varastossa:
199
- Osa#:
FGD07MCM100 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL MET 1MM DR 100CM - Varastossa:
281
- Osa#:
FGD04MCM150 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE MET 1MM DR 150CM - Varastossa:
269
- Osa#:
FGD07MCM150 - valmistajat:
Carlo Gavazzi - Kuvaus:
FIBRE GL MET 1MM DR 150CM - Varastossa:
254

