933M-2-1-00700
CNC Tech
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 933M-2-1-00700 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 933M-2-1-00700 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 933M-2-1-00700 |
|---|---|
| Valmistaja | CNC Tech |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL ST/ST MULTI 7M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $7.077 | $6.389 | $6.121 | $5.738 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $5.547 | $5.241 | $5.088 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 933M-2-1-00700 |
|---|---|
| Valmistaja | CNC Tech |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL ST/ST MULTI 7M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 6437 pcs |
| Tietolomake | 933M-2-1-0yyyy Drawing~ |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex, OM1 |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | 1175-1993 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus - Kaiken | 23.0' (7.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | 0.30dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic ST (2) To ST (2) 62.5/125 23.0' (7.0m) |
| Color - Liittimet | Black, Red |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | ST (2) |
| 1. Liitin | ST (2) |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin CNC Tech-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 6437-kappaletta CNC Tech 933M-2-1-00700: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
933M-2-1-02500 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL ST/ST MULTI 25M - Varastossa:
3653
- Osa#:
933916212 - valmistajat:
Lumberg Automation - Kuvaus:
GDML 2011 LED 230 VR YE BLACK - Varastossa:
9640
- Osa#:
933M-2-1-01000 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL ST/ST MULTI 10M - Varastossa:
6635
- Osa#:
933M-2-1-00300 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL ST/ST MULTI 3M - Varastossa:
7775
- Osa#:
933M-2-1-00100 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL ST/ST MULTI 1M - Varastossa:
10663
- Osa#:
933929106 - valmistajat:
Lumberg Automation - Kuvaus:
GML 209 NJ LED 24 VR YE GRAY - Varastossa:
8324
- Osa#:
933931100 - valmistajat:
Lumberg Automation - Kuvaus:
GML 209 NJ LED 230 BLACK - Varastossa:
9433
- Osa#:
933970-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIN, DETENT - Varastossa:
430
- Osa#:
933929100 - valmistajat:
Lumberg Automation - Kuvaus:
GML 209 NJ LED 24 VR YE BLACK - Varastossa:
9674
- Osa#:
933M-2-1-01500 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL ST/ST MULTI 15M - Varastossa:
4130
- Osa#:
933924212 - valmistajat:
Lumberg Automation - Kuvaus:
GDML 2011 LED 48 VR BLACK - Varastossa:
7067
- Osa#:
933M-2-1-00200 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL ST/ST MULTI 2M - Varastossa:
9548
- Osa#:
933927212 - valmistajat:
Lumberg Automation - Kuvaus:
GDML 2011 LED 120 VR YE - Varastossa:
10271
- Osa#:
933M-2-1-02000 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL ST/ST MULTI 20M - Varastossa:
3836
- Osa#:
933M-2-1-00500 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL ST/ST MULTI 5M - Varastossa:
7851
- Osa#:
933934100 - valmistajat:
Lumberg Automation - Kuvaus:
GML 209 NJ LED 120 VR YE BLACK - Varastossa:
10659
- Osa#:
933924712 - valmistajat:
Lumberg Automation - Kuvaus:
GDML 2011 LED 48 VR GRAY - Varastossa:
6986
- Osa#:
933933100 - valmistajat:
Lumberg Automation - Kuvaus:
GML 209 NJ GB1 LED 230 BLACK G - Varastossa:
7974

