914S-2-5-00700-PL
CNC Tech
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 914S-2-5-00700-PL luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 914S-2-5-00700-PL luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 914S-2-5-00700-PL |
|---|---|
| Valmistaja | CNC Tech |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 7M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $8.756 | $7.902 | $7.571 | $7.098 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $6.861 | $6.483 | $6.294 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 914S-2-5-00700-PL |
|---|---|
| Valmistaja | CNC Tech |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 7M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4866 pcs |
| Tietolomake | 914S-2-5-0xx00-PL Drawing~ |
| Tuotekuva | 914S-2-5-00700-PL.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 50dB |
| Arvioinnit | OFNP |
| Muut nimet | 1175-2027 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus - Kaiken | 23.0' (7.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.30dB |
| Fiber Type | 9/125 |
| ominaisuudet | Plenum Rated |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To FC (2) 9/125 23.0' (7.0m) |
| Color - Liittimet | Blue |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | FC (2) |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin CNC Tech-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4866-kappaletta CNC Tech 914S-2-5-00700-PL: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
914CE66-3 - valmistajat:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Kuvaus:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 240V - Varastossa:
943
- Osa#:
914S-2-5-00300-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 3M - Varastossa:
7722
- Osa#:
914S-2-5-01000-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 10M - Varastossa:
4849
- Osa#:
914CE55-3 - valmistajat:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Kuvaus:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 240V - Varastossa:
908
- Osa#:
914S-2-5-02000 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 20M - Varastossa:
3827
- Osa#:
914S-2-5-00500 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 5M - Varastossa:
7227
- Osa#:
914S-2-5-02500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
PLENUM CABLE FIBER OPTIC LC / FC - Varastossa:
2526
- Osa#:
914S-2-5-00500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 5M - Varastossa:
6780
- Osa#:
914CE66-6 - valmistajat:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Kuvaus:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 240V - Varastossa:
1096
- Osa#:
914S-2-5-00200 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 2M - Varastossa:
7984
- Osa#:
914S-2-5-01000 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 10M - Varastossa:
4175
- Osa#:
914S-2-5-00200-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 2M - Varastossa:
7841
- Osa#:
914S-2-5-00100-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 1M - Varastossa:
7540
- Osa#:
914S-2-5-02000-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
PLENUM CABLE FIBER OPTIC LC / FC - Varastossa:
3489
- Osa#:
914S-2-5-00700 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 7M - Varastossa:
5709
- Osa#:
914S-2-5-01500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 15M - Varastossa:
4251
- Osa#:
914S-2-5-01500 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 15M - Varastossa:
3477
- Osa#:
914S-2-5-02500 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 25M - Varastossa:
3474
- Osa#:
914S-2-5-00300 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 3M - Varastossa:
6820
- Osa#:
914S-2-5-00100 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 10M - Varastossa:
8655
