913S-2-5-02500
CNC Tech
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 913S-2-5-02500 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 913S-2-5-02500 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 913S-2-5-02500 |
|---|---|
| Valmistaja | CNC Tech |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 25M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.676 | $11.443 | $10.963 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $10.278 | $9.935 | $9.387 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 913S-2-5-02500 |
|---|---|
| Valmistaja | CNC Tech |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 25M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 3508 pcs |
| Tietolomake | 913S-2-5-0yyyy Drawing~ |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 50dB |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | 1175-1980 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus - Kaiken | 82.0' (25.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | 0.30dB |
| Fiber Type | 9/125 |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To ST (2) 9/125 82.0' (25.0m) |
| Color - Liittimet | Blue, Yellow |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | ST (2) |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin CNC Tech-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 3508-kappaletta CNC Tech 913S-2-5-02500: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
913S-2-5-01000-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 10M - Varastossa:
4951
- Osa#:
913S-2-5-01000 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 10M - Varastossa:
5905
- Osa#:
913S-2-5-00500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 5M - Varastossa:
7216
- Osa#:
913S-2-5-00200-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 2M - Varastossa:
8126
- Osa#:
913S - valmistajat:
Conxall / Switchcraft - Kuvaus:
SWITCH PUSH SPDT 0.25A 125V - Varastossa:
16786
- Osa#:
913S-2-5-01500 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 15M - Varastossa:
4689
- Osa#:
913S-2-5-00200 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 2M - Varastossa:
8386
- Osa#:
913S-2-5-02000-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 20M - Varastossa:
3132
- Osa#:
913S-2-5-00700-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 7M - Varastossa:
5194
- Osa#:
913S-2-5-01500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 15M - Varastossa:
3367
- Osa#:
913S-2-5-02000 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 20M - Varastossa:
4694
- Osa#:
913M-2-3-02500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 25M - Varastossa:
2288
- Osa#:
913S-2-5-00300-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 3M - Varastossa:
7926
- Osa#:
913S-2-5-00100-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 1M - Varastossa:
9533
- Osa#:
913S-2-5-00300 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 3M - Varastossa:
6721
- Osa#:
913X - valmistajat:
Conxall / Switchcraft - Kuvaus:
SWITCH PUSH SPDT 0.25A 125V - Varastossa:
27397
- Osa#:
913S-2-5-00100 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 1M - Varastossa:
7902
- Osa#:
913S-2-5-00700 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 7M - Varastossa:
5936
- Osa#:
913S-2-5-02500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 25M - Varastossa:
2778
- Osa#:
913S-2-5-00500 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 5M - Varastossa:
7819

