913M-2-3-00500-G
CNC Tech
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 913M-2-3-00500-G luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 913M-2-3-00500-G luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 913M-2-3-00500-G |
|---|---|
| Valmistaja | CNC Tech |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 5 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $7.323 | $6.61 | $6.333 | $5.938 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $5.74 | $5.423 | $5.265 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 913M-2-3-00500-G |
|---|---|
| Valmistaja | CNC Tech |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 5 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 6602 pcs |
| Tietolomake | 913M-2-3-0yyyy-G Drawing~ |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex, OM3 |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | 1175-1920 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus - Kaiken | 16.4' (5.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | 0.30dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To ST (2) 50/125 16.4' (5.0m) |
| Color - Liittimet | Beige, Black, Red |
| Color - Cable | Aqua |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | ST (2) |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin CNC Tech-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 6602-kappaletta CNC Tech 913M-2-3-00500-G: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
913M-2-1-02500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 25M - Varastossa:
2118
- Osa#:
913M-2-3-00300-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 3M - Varastossa:
7509
- Osa#:
913M-2-3-00300-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 3M - Varastossa:
6367
- Osa#:
913M-2-3-00700-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 7M - Varastossa:
4739
- Osa#:
913M-2-3-01000-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 10M - Varastossa:
3596
- Osa#:
913M-2-3-02000-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 20M - Varastossa:
2226
- Osa#:
913M-2-3-02500-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 25M - Varastossa:
2747
- Osa#:
913M-2-3-00700-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 7M - Varastossa:
6175
- Osa#:
913M-2-3-00100-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 1M - Varastossa:
8179
- Osa#:
913M-2-1-02000 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 20M - Varastossa:
3893
- Osa#:
913M-2-3-00100-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 1M - Varastossa:
8896
- Osa#:
913M-2-3-00200-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 2M - Varastossa:
6671
- Osa#:
913M-2-1-02000-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 20M - Varastossa:
2865
- Osa#:
913M-2-3-01500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 15M - Varastossa:
3093
- Osa#:
913M-2-3-01500-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 15M - Varastossa:
3934
- Osa#:
913M-2-3-01000-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 10M - Varastossa:
4412
- Osa#:
913M-2-1-02500 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 25M - Varastossa:
3570
- Osa#:
913M-2-3-00500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 5M - Varastossa:
6295
- Osa#:
913M-2-3-00200-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 2M - Varastossa:
7275
- Osa#:
913M-2-3-02000-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 20M - Varastossa:
3064

