912M-2-3-01000-PL
CNC Tech
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 912M-2-3-01000-PL luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 912M-2-3-01000-PL luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 912M-2-3-01000-PL |
|---|---|
| Valmistaja | CNC Tech |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 10M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.369 | $11.164 | $10.696 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $10.028 | $9.693 | $9.159 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 912M-2-3-01000-PL |
|---|---|
| Valmistaja | CNC Tech |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 10M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4252 pcs |
| Tietolomake | 912M-2-3-0yyyy-PL Drawing~ |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex, OM3 |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNP |
| Muut nimet | 1175-2003 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus - Kaiken | 32.8' (10.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.30dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Plenum Rated |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 50/125 32.8' (10.0m) |
| Color - Liittimet | Beige |
| Color - Cable | Aqua |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin CNC Tech-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4252-kappaletta CNC Tech 912M-2-3-01000-PL: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
912M-2-3-02500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 25M - Varastossa:
1954
- Osa#:
912M-2-3-00300-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 3M - Varastossa:
6818
- Osa#:
912M-2-3-00700-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 7M - Varastossa:
5182
- Osa#:
912M-2-3-00500-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 5M - Varastossa:
6789
- Osa#:
912M-2-3-00200-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 2M - Varastossa:
7504
- Osa#:
912S-2-5-00200 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC SINGLE 2M - Varastossa:
7431
- Osa#:
912M-2-3-00100-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 1M - Varastossa:
9939
- Osa#:
912M-2-3-02000-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 20M - Varastossa:
3023
- Osa#:
912S-2-5-00100 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC SINGLE 1M - Varastossa:
7843
- Osa#:
912M-2-3-01500-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 1M - Varastossa:
3994
- Osa#:
912M-2-3-00200-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 2M - Varastossa:
7224
- Osa#:
912S-2-5-00200-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - Varastossa:
8323
- Osa#:
912M-2-3-02000-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 20M - Varastossa:
2112
- Osa#:
912S-2-5-00100-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - Varastossa:
7744
- Osa#:
912M-2-3-00300-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 3M - Varastossa:
8167
- Osa#:
912M-2-3-01500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 15M - Varastossa:
2607
- Osa#:
912M-2-3-00700-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 7M - Varastossa:
5080
- Osa#:
912M-2-3-00500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 5M - Varastossa:
5735
- Osa#:
912M-2-3-02500-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 25M - Varastossa:
2522
- Osa#:
912M-2-3-01000-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 10M - Varastossa:
3997

