911M-2-3-02000-G
CNC Tech
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 911M-2-3-02000-G luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 911M-2-3-02000-G luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 911M-2-3-02000-G |
|---|---|
| Valmistaja | CNC Tech |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.488 | $14.882 | $14.259 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $13.367 | $12.922 | $12.209 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 911M-2-3-02000-G |
|---|---|
| Valmistaja | CNC Tech |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2636 pcs |
| Tietolomake | 911M-2-3-0yyyy-G Drawing~ |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex, OM3 |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | 1175-1898 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus - Kaiken | 65.6' (20.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | 0.30dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 65.6' (20.0m) |
| Color - Liittimet | Beige |
| Color - Cable | Aqua |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | LC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin CNC Tech-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 2636-kappaletta CNC Tech 911M-2-3-02000-G: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
911M-2-3-00700-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - Varastossa:
4469
- Osa#:
911M-2-3-01000-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - Varastossa:
4279
- Osa#:
911M-2-3-02000-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - Varastossa:
2064
- Osa#:
911M-2-3-00500-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - Varastossa:
5740
- Osa#:
911S-2-5-00200 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - Varastossa:
8154
- Osa#:
911M-2-3-01000-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - Varastossa:
4106
- Osa#:
911M-2-3-02500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - Varastossa:
1945
- Osa#:
911S-2-5-00100-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - Varastossa:
8585
- Osa#:
911S-2-5-00200-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - Varastossa:
6308
- Osa#:
911M-2-3-00500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - Varastossa:
4903
- Osa#:
911M-2-3-00700-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - Varastossa:
5137
- Osa#:
911M-2-3-00300-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - Varastossa:
8039
- Osa#:
911M-2-3-01500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M - Varastossa:
2920
- Osa#:
911M-2-3-01500-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M - Varastossa:
3793
- Osa#:
911M-2-3-02500-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - Varastossa:
2597
- Osa#:
911S-2-5-00100 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - Varastossa:
8118
- Osa#:
911S-2-5-00300 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 3M - Varastossa:
6366
- Osa#:
911M-2-3-00300-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - Varastossa:
6029
- Osa#:
911S-2-5-00500 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 5M - Varastossa:
7500
- Osa#:
911S-2-5-00300-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 3M - Varastossa:
7888

