911M-2-1-01500-PL
CNC Tech
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 911M-2-1-01500-PL luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 911M-2-1-01500-PL luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 911M-2-1-01500-PL |
|---|---|
| Valmistaja | CNC Tech |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.926 | $13.472 | $12.907 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $12.101 | $11.697 | $11.052 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 911M-2-1-01500-PL |
|---|---|
| Valmistaja | CNC Tech |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2963 pcs |
| Tietolomake | 911M-2-1-0yyyy-PL Drawing~ |
| Tuotekuva | 911M-2-1-01500-PL.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex, OM1 |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNP |
| Muut nimet | 1175-2029 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus - Kaiken | 49.2' (15.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.30dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Plenum Rated |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 62.5/125 49.2' (15.0m) |
| Color - Liittimet | Beige |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | LC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin CNC Tech-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 2963-kappaletta CNC Tech 911M-2-1-01500-PL: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
911M-2-1-02000-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - Varastossa:
2539
- Osa#:
911M-2-1-02500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - Varastossa:
2231
- Osa#:
911M-2-1-00500 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - Varastossa:
7363
- Osa#:
911M-2-3-00300-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - Varastossa:
6029
- Osa#:
911M-2-1-02000 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - Varastossa:
3622
- Osa#:
911M-2-1-02500 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - Varastossa:
2959
- Osa#:
911M-2-3-00100-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 1M - Varastossa:
9401
- Osa#:
911M-2-1-01000-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - Varastossa:
4323
- Osa#:
911M-2-1-00500-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - Varastossa:
6017
- Osa#:
911M-2-1-00300-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - Varastossa:
6695
- Osa#:
911M-2-1-01500 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M - Varastossa:
4867
- Osa#:
911M-2-1-01000 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - Varastossa:
4645
- Osa#:
911M-2-1-00200-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 2M - Varastossa:
7180
- Osa#:
911M-2-1-00700-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - Varastossa:
4967
- Osa#:
911M-2-3-00300-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - Varastossa:
8039
- Osa#:
911M-2-1-00300 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - Varastossa:
6453
- Osa#:
911M-2-1-00700 - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - Varastossa:
5524
- Osa#:
911M-2-3-00200-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 2M - Varastossa:
7956
- Osa#:
911M-2-3-00200-G - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 2M - Varastossa:
7442
- Osa#:
911M-2-3-00100-PL - valmistajat:
CNC Tech - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 1M - Varastossa:
7241
