4605M-901-104LF
Bourns, Inc.
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 4605M-901-104LF luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 4605M-901-104LF luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 4605M-901-104LF |
|---|---|
| Valmistaja | Bourns, Inc. |
| Kuvaus | CAP ARRAY 0.1UF 50V X7R 5SIP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 4605M-901-104LF |
|---|---|
| Valmistaja | Bourns, Inc. |
| Kuvaus | CAP ARRAY 0.1UF 50V X7R 5SIP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5976 pcs |
| Tietolomake | 900 Series |
| Kategoria | kondensaattorit |
| Jännite - Rated | 50V |
| Toleranssi | ±20% |
| lämpötila kerroin | X7R |
| Koko / Dimension | 0.500" L x 0.150" W (12.70mm x 3.81mm) |
| Sarja | 900 |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Bulk |
| Pakkaus / Case | 5-SIP |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 4 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.200" (5.08mm) |
| Dielectric Material | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 0.1µF Bussed Capacitor 4 Array 50V X7R 5-SIP |
| Circuit Type | Bussed |
| kapasitanssi | 0.1µF |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Bourns, Inc.-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5976-kappaletta Bourns, Inc. 4605M-901-104LF: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
4605X-101-105LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 1M OHM 5SIP - Varastossa:
715138
- Osa#:
4605X-101-103 - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 5SIP - Varastossa:
4896
- Osa#:
4605M-101-472LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 5SIP - Varastossa:
437776
- Osa#:
4605X-101-102LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 5SIP - Varastossa:
741257
- Osa#:
4605M-901-471LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
CAP ARRAY 470PF 50V X7R 5-SIP - Varastossa:
4218
- Osa#:
4605M-901-472LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
CAP ARRAY 4700PF 50V X7R 5-SIP - Varastossa:
4936
- Osa#:
4605M-101-821LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 820 OHM 5SIP - Varastossa:
452193
- Osa#:
4605M-101-560LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 56 OHM 5SIP - Varastossa:
458869
- Osa#:
4605M-101-122LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 5SIP - Varastossa:
428943
- Osa#:
4605M-101-332LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 5SIP - Varastossa:
487793
- Osa#:
4605X-101-101LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 5SIP - Varastossa:
659279
- Osa#:
4605X-101-100LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 10 OHM 5SIP - Varastossa:
536486
- Osa#:
4605M-101-471LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 470 OHM 5SIP - Varastossa:
467685
- Osa#:
4605X-101-104LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 5SIP - Varastossa:
718270
- Osa#:
4605M-101-561LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 560 OHM 5SIP - Varastossa:
438549
- Osa#:
4605X-101-102 - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 5SIP - Varastossa:
4535
- Osa#:
4605M-901-102LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 5SIP - Varastossa:
5624
- Osa#:
4605X-101-103LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 5SIP - Varastossa:
712867
- Osa#:
4605M-101-222LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 5SIP - Varastossa:
510476
- Osa#:
4605M-901-103LF - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 5SIP - Varastossa:
4806

