SCLC-SDTP050
Bel
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta SCLC-SDTP050 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta SCLC-SDTP050 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | SCLC-SDTP050 |
|---|---|
| Valmistaja | Bel |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 5M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $6.057 | $5.624 | $5.047 | $4.903 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $4.326 | $4.038 | $3.951 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | SCLC-SDTP050 |
|---|---|
| Valmistaja | Bel |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 5M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 8820 pcs |
| Tietolomake | LC,SC,ST Fiber Optic Cable Assembly Drawing |
| Tuotekuva | SCLC-SDTP050.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Duplex, OS2 |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | 1847-1149 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 16.4' (5.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | 9/125 |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 9/125 16.4' (5.0m) |
| Color - Liittimet | Blue |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Bel-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 8820-kappaletta Bel SCLC-SDTP050: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
SCLC-6DTP010 - valmistajat:
Bel - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 1M - Varastossa:
11800
- Osa#:
SCLT3-8BT8 - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SERIAL TERM 8-LINE 38HTSSOP - Varastossa:
23959
- Osa#:
SCLC-6DTP050 - valmistajat:
Bel - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 3M - Varastossa:
7963
- Osa#:
SCLT3-8BT8-TR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SERIAL TERM 8-LINE 38HTSSOP - Varastossa:
37243
- Osa#:
SCLC-SDTP020 - valmistajat:
Bel - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 2M - Varastossa:
10549
- Osa#:
SCLC-3DTP020 - valmistajat:
Bel - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 2M - Varastossa:
10233
- Osa#:
SCLC-3DTP050 - valmistajat:
Bel - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 5M - Varastossa:
8761
- Osa#:
SCLC-SDTP010 - valmistajat:
Bel - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 1M - Varastossa:
10377
- Osa#:
SCLC-6DTP030 - valmistajat:
Bel - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 5M - Varastossa:
10535
- Osa#:
SCLC-6DTP020 - valmistajat:
Bel - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 2M - Varastossa:
10943
- Osa#:
SCLC-3DTP030 - valmistajat:
Bel - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 3M - Varastossa:
11001
- Osa#:
SCLT3-8BQ7-TR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC CURRENT LIMITER 48QFN - Varastossa:
89019
- Osa#:
SCLC-SDTP030 - valmistajat:
Bel - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 3M - Varastossa:
8960
- Osa#:
SCLC-3DTP010 - valmistajat:
Bel - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 1M - Varastossa:
13380
