DFSM-LCLC-10M
B+B SmartWorx, Inc.
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta DFSM-LCLC-10M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta DFSM-LCLC-10M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | DFSM-LCLC-10M |
|---|---|
| Valmistaja | B+B SmartWorx, Inc. |
| Kuvaus | SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.806 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | DFSM-LCLC-10M |
|---|---|
| Valmistaja | B+B SmartWorx, Inc. |
| Kuvaus | SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1896 pcs |
| Tietolomake | DFSM-LCLC-xx Drawing |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 55dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 60°C |
| Pituus - Kaiken | 32.8' (10.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | 0.50dB |
| Fiber Type | 9/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC To LC 9/125 32.8' (10.0m) |
| Color - Liittimet | Blue |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | LC |
| 1. Liitin | LC |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin B+B SmartWorx, Inc.-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1896-kappaletta B+B SmartWorx, Inc. DFSM-LCLC-10M: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
DFSG-30-0001 - valmistajat:
Schurter - Kuvaus:
COMMON MODE CHOKE 3A 1LN TH - Varastossa:
23772
- Osa#:
DFSM-LCLC-5M - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - Varastossa:
5369
- Osa#:
DFS25A-A2CAD005000 - valmistajat:
SICK - Kuvaus:
ROTARY ENCODR INCREMENT 5000PPR - Varastossa:
252
- Osa#:
DFSM-SCLC-1M - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC SC-LC 1M - Varastossa:
4500
- Osa#:
DFSG-33-0002 - valmistajat:
Schurter - Kuvaus:
COMMON MODE CHOKE 10A 1LN TH - Varastossa:
18544
- Osa#:
DFSM-SCSC-10M - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - Varastossa:
4594
- Osa#:
DFSG-20-0001 - valmistajat:
Schurter - Kuvaus:
COMMON MODE CHOKE 800MA 1LN TH - Varastossa:
23157
- Osa#:
DFSG-25-0002 - valmistajat:
Schurter - Kuvaus:
COMMON MODE CHOKE 3A 1LN TH - Varastossa:
24310
- Osa#:
DFSG-25-0001 - valmistajat:
Schurter - Kuvaus:
COMMON MODE CHOKE 2A 1LN TH - Varastossa:
21376
- Osa#:
DFSG-33-0001 - valmistajat:
Schurter - Kuvaus:
COMMON MODE CHOKE 5A 1LN TH - Varastossa:
15812
- Osa#:
DFSM-LCLC-2M - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - Varastossa:
5644
- Osa#:
DFSM-SCLC-10M - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC SC-LC 10M - Varastossa:
4396
- Osa#:
DFSM-SCLC-5M - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC SC-LC 5M - Varastossa:
4523
- Osa#:
DFSM-LCLC-3M - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - Varastossa:
4948
- Osa#:
DFSG-30-0002 - valmistajat:
Schurter - Kuvaus:
COMMON MODE CHOKE 6A 1LN TH - Varastossa:
22933
- Osa#:
DFSG-20-0002 - valmistajat:
Schurter - Kuvaus:
COMMON MODE CHOKE 1.5A 1LN TH - Varastossa:
20394
- Osa#:
DFS25A-A2BBE001800 - valmistajat:
SICK - Kuvaus:
ROTARY ENCODR INCREMENT 1800PPR - Varastossa:
260
- Osa#:
DFSM-SCLC-2M - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC SC-LC 2M - Varastossa:
6043
- Osa#:
DFSM-SCLC-3M - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC SC-LC 3M - Varastossa:
5773
- Osa#:
DFSM-LCLC-1M - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - Varastossa:
4835

