BB-DFMM-STST-1M
B+B SmartWorx, Inc.
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta BB-DFMM-STST-1M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta BB-DFMM-STST-1M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | BB-DFMM-STST-1M |
|---|---|
| Valmistaja | B+B SmartWorx, Inc. |
| Kuvaus | MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, S |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $6.435 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | BB-DFMM-STST-1M |
|---|---|
| Valmistaja | B+B SmartWorx, Inc. |
| Kuvaus | MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, S |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5687 pcs |
| Tuotekuva | BB-DFMM-STST-1M.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Muut nimet | DFMM-STST-1M DFMM-STST-1M-ND |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 60°C |
| Pituus - Kaiken | 3.3' (1.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | 0.5dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic ST To ST 62.5/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Liittimet | Black, Red |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | ST |
| 1. Liitin | ST |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin B+B SmartWorx, Inc.-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5687-kappaletta B+B SmartWorx, Inc. BB-DFMM-STST-1M: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
BB-CPD3 - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
NETWORKNG CLIP DIN PLAST SMARTFL - Varastossa:
34598
- Osa#:
BB-DFMM-STST-10M - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, S - Varastossa:
2466
- Osa#:
BB-CON-CR5PF-TB - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
NETWORKING TERMINAL BLOCK 5PIN - Varastossa:
54112
- Osa#:
BB-CON-WR2 - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
TERMINAL BLOCK WITH 2PINS FOR PO - Varastossa:
86715
- Osa#:
BB-DR-UPS40 - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
PS, UPS CHARGER, METAL, 40A, 24V - Varastossa:
939
- Osa#:
BB-CON-CR4P-TB - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
NETWORKING TERMINAL BLOCK 4PIN - Varastossa:
49088
- Osa#:
BB-DR9FTB - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
NETWORKING TERMINAL BLOCK 9PIN - Varastossa:
5544
- Osa#:
BB-DFMM-STST-2M - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, S - Varastossa:
4658
- Osa#:
BB-DR9MTB - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
NETWORKING TERMINAL BLOCK 9PIN - Varastossa:
5464
- Osa#:
BB-DRAD35 - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
NETWORKING MOUNTING KIT DIN RAIL - Varastossa:
9116
- Osa#:
BB-CU15B - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
1.5 X .016 COPPER GND STRAP - Varastossa:
5391
- Osa#:
BB-DR-120-24 - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
AC/DC CONVERTER 24V 120W - Varastossa:
845
- Osa#:
BB-D66Y - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
NETWORKING CABL 6PIN J1708 Y CAB - Varastossa:
2205
- Osa#:
BB-CON-CR4PF-TB - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
NETWORKING TERMINAL BLOCK 4PIN - Varastossa:
54643
- Osa#:
BB-DFMM-STST-5M - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, S - Varastossa:
4334
- Osa#:
BB-CP-SDS-NA - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
NETWORKING PWR CORD 100D/400D - Varastossa:
6569
- Osa#:
BB-DGB9FT - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
DB9 FEMALE TO TB CONNECTOR - Varastossa:
5404
- Osa#:
BB-CON-WR3 - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
NETWORKING TERMINAL BLOCK 3PIN - Varastossa:
73095
- Osa#:
BB-DR25FTB - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
NETWORKING TERMINAL BLOCK 25PIN - Varastossa:
5674
- Osa#:
BB-DP15-3600750Z-3 - valmistajat:
B+B SmartWorx, Inc. - Kuvaus:
AC/DC ADAPTER FOR ESP906CL - Varastossa:
1024
