HFBR-RTD010
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta HFBR-RTD010 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta HFBR-RTD010 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | HFBR-RTD010 |
|---|---|
| Valmistaja | Avago Technologies (Broadcom Limited) |
| Kuvaus | CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 10M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | HFBR-RTD010 |
|---|---|
| Valmistaja | Avago Technologies (Broadcom Limited) |
| Kuvaus | CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 10M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4278 pcs |
| Tietolomake | HFBR-Rxxyyy/Exxyyy Series |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | POF |
| Sarja | HFBR |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 32.8' (10.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Polyethylene (PE) |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 32.8' (10.0m) |
| Color - Liittimet | - |
| Color - Cable | - |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.09" (2.2mm) |
| taivutussäde | 35mm |
| 2. Liitin | LC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Avago Technologies (Broadcom Limited)-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4278-kappaletta Avago Technologies (Broadcom Limited) HFBR-RTD010: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
HFBR-RSD001Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF - Varastossa:
8950
- Osa#:
HFBR-RSD005Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
FIBER OPTIC TRANSCEIVER - Varastossa:
6752
- Osa#:
HFBR-RNS005 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 5M - Varastossa:
5945
- Osa#:
HFBR-RTD001Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 1M - Varastossa:
12799
- Osa#:
HFBR-RNS010 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 10M - Varastossa:
4935
- Osa#:
HFBR-RTD45DZ - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 4.5M - Varastossa:
9368
- Osa#:
HFBR-RTD45D - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 4.5M - Varastossa:
4490
- Osa#:
HFBR-RTD001 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 1M - Varastossa:
5019
- Osa#:
HFBR-RTD010Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 10M - Varastossa:
6552
- Osa#:
HFBR-RUD100 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 100M - Varastossa:
4485
- Osa#:
HFBR-RUS100 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 100M - Varastossa:
4417
- Osa#:
HFBR-RUS100Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL SIMPLEX 100M - Varastossa:
1557
- Osa#:
HFBR-RNS005Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL CONN SIMPLEX 5M - Varastossa:
19986
- Osa#:
HFBR-RUD500Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL DUPLEX 1=500M - Varastossa:
150
- Osa#:
HFBR-RUD100Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL DUPLEX 1=100M - Varastossa:
699
- Osa#:
HFBR-RNS002Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 2M - Varastossa:
25528
- Osa#:
HFBR-RUS500 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 500M - Varastossa:
5208
- Osa#:
HFBR-RUD500 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 500M - Varastossa:
5872
- Osa#:
HFBR-RNS002 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 2M - Varastossa:
4165
- Osa#:
HFBR-RNS010Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL CONN SIMPLEX 10M - Varastossa:
10178

