HFBR-RMD003Z
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta HFBR-RMD003Z luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta HFBR-RMD003Z luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | HFBR-RMD003Z |
|---|---|
| Valmistaja | Avago Technologies (Broadcom Limited) |
| Kuvaus | CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 3M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 380 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $3.79 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | HFBR-RMD003Z |
|---|---|
| Valmistaja | Avago Technologies (Broadcom Limited) |
| Kuvaus | CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 3M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 9047 pcs |
| Tietolomake | HFBR-Rxxyyy/Exxyyy Series |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | POF |
| Sarja | HFBR |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 9.8' (3.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Polyethylene (PE) |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | Attenuator, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 9.8' (3.0m) |
| Color - Liittimet | - |
| Color - Cable | - |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.09" (2.2mm) |
| taivutussäde | 35mm |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Avago Technologies (Broadcom Limited)-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 9047-kappaletta Avago Technologies (Broadcom Limited) HFBR-RMD003Z: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
HFBR-RNS002Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 2M - Varastossa:
25528
- Osa#:
HFBR-RMD005Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL CONN DUPLEX 5M - Varastossa:
10015
- Osa#:
HFBR-RMD001 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 1M - Varastossa:
4393
- Osa#:
HFBR-RNS001Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL CONN SIMPLEX 1M - Varastossa:
33815
- Osa#:
HFBR-RLS010Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 10M - Varastossa:
13514
- Osa#:
HFBR-RNS002 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 2M - Varastossa:
4165
- Osa#:
HFBR-RNS001 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 1M - Varastossa:
5491
- Osa#:
HFBR-RLS001 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 1M - Varastossa:
4729
- Osa#:
HFBR-RNS005Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL CONN SIMPLEX 5M - Varastossa:
19986
- Osa#:
HFBR-QUS500Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF GY SIMPLEX UNCONN 500M - Varastossa:
125
- Osa#:
HFBR-RLS001Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LATCH SIMPLEX 1M - Varastossa:
32199
- Osa#:
HFBR-RMD010Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 10M - Varastossa:
6011
- Osa#:
HFBR-RMD005 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 5M - Varastossa:
4312
- Osa#:
HFBR-RLS010 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 10M - Varastossa:
4717
- Osa#:
HFBR-RMD003 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 3M - Varastossa:
4377
- Osa#:
HFBR-RMD001Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 1M - Varastossa:
15650
- Osa#:
HFBR-RMD002 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 2M - Varastossa:
6000
- Osa#:
HFBR-RMD010 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 10M - Varastossa:
4087
- Osa#:
HFBR-RNS005 - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 5M - Varastossa:
5945
- Osa#:
HFBR-RMD002Z - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 2M - Varastossa:
12173

