PXF4055AAB
Arcolectric (Bulgin)
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta PXF4055AAB luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta PXF4055AAB luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | PXF4055AAB |
|---|---|
| Valmistaja | Arcolectric (Bulgin) |
| Kuvaus | CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 10M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $24.011 | $22.598 | $21.892 | $20.479 | $19.35 | |
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | PXF4055AAB |
|---|---|
| Valmistaja | Arcolectric (Bulgin) |
| Kuvaus | CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 10M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1674 pcs |
| Tietolomake | 4000 Series Datasheet |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Simplex, OS1 |
| Sarja | Buccaneer® 4000 |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | LSZH |
| Muut nimet | 708-2861 |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 70°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 32.8' (10.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| insertion Loss | 0.2dB |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | IP66, IP68, IP69K |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC To LC 32.8' (10.0m) |
| Color - Liittimet | Black, Blue |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | 10mm |
| 2. Liitin | LC |
| 1. Liitin | LC |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Arcolectric (Bulgin)-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1674-kappaletta Arcolectric (Bulgin) PXF4055AAB: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
PXF4054BAA - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 5M - Varastossa:
1478
- Osa#:
PXF51003-AA - valmistajat:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Kuvaus:
2 -PORT PCIE BUS EXTENDER (EXPRE - Varastossa:
445
- Osa#:
PXF4055CAA - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 5M - Varastossa:
1385
- Osa#:
PXF4054BAB - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 10M - Varastossa:
1301
- Osa#:
PXF4055AAA - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 5M - Varastossa:
2182
- Osa#:
PXF60-24S05 - valmistajat:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Kuvaus:
DC DC CONVERTER 5V 60W - Varastossa:
756
- Osa#:
PXF4054CAB - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 10M - Varastossa:
1305
- Osa#:
PXF4055CAC - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 25M - Varastossa:
966
- Osa#:
PXF4055AAC - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 25M - Varastossa:
1304
- Osa#:
PXF4054AAC - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 25M - Varastossa:
1547
- Osa#:
PXF4054AAA - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 5M - Varastossa:
1989
- Osa#:
PXF4054CAA - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 5M - Varastossa:
1808
- Osa#:
PXF4055BAB - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 10M - Varastossa:
1206
- Osa#:
PXF550003 - valmistajat:
Diodes Incorporated - Kuvaus:
OSCILLATOR XO 155.52MHZ LVDS SMD - Varastossa:
12110
- Osa#:
PXF4054BAC - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 25M - Varastossa:
860
- Osa#:
PXF4055BAA - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 5M - Varastossa:
1581
- Osa#:
PXF4054CAC - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 25M - Varastossa:
882
- Osa#:
PXF4054AAB - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 10M - Varastossa:
1825
- Osa#:
PXF4055BAC - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 25M - Varastossa:
860
- Osa#:
PXF4055CAB - valmistajat:
Arcolectric (Bulgin) - Kuvaus:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 10M - Varastossa:
1432

