9-5492249-8
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 9-5492249-8 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 9-5492249-8 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 9-5492249-8 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5/125UM LDD SC(NG) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 9-5492249-8 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5/125UM LDD SC(NG) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4067 pcs |
| Tietolomake | 5492249 |
| Tuotekuva | 9-5492249-8.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | OPTIMATE |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 328.1' (100.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.65dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 62.5/125 328.1' (100.0m) |
| Color - Liittimet | Beige |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4067-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 9-5492249-8: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
9-539496-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
INSERTION FINGER, COMPL. - Varastossa:
44
- Osa#:
9-534998-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
80 MODIV VRT DR CE 100/125 - Varastossa:
10873
- Osa#:
9-5503959-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 91.4M - Varastossa:
4548
- Osa#:
9-55556-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
TERM SCREW 6-32 10 PIN PCB - Varastossa:
30445
- Osa#:
9-5504970-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UMLDS SC(NG)SC(NG) - Varastossa:
4014
- Osa#:
9-52937-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #10 BLU - Varastossa:
139880
- Osa#:
9-5503959-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 182.9M - Varastossa:
5782
- Osa#:
9-5504970-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UMLDS SC(NG)SC(NG) - Varastossa:
4837
- Osa#:
9-5492187-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - Varastossa:
593
- Osa#:
9-531224-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 22-26AWG GOLD CRIMP - Varastossa:
112212
- Osa#:
9-5503959-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 365.8M - Varastossa:
5480
- Osa#:
9-5503959-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 274.3M - Varastossa:
4572
- Osa#:
9-5503959-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LDD OM CER 100M - Varastossa:
4997
- Osa#:
9-52956-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #8 BLU - Varastossa:
54666
- Osa#:
9-539904-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONVERSION KIT 1.2X0.6 - Varastossa:
3
- Osa#:
9-5492191-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS SCAPC-SC 200M - Varastossa:
428
- Osa#:
9-5503959-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 457.2M - Varastossa:
5131
- Osa#:
9-52935-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #6 BLU - Varastossa:
143780
- Osa#:
9-5492191-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS SCAPC-SC 61M - Varastossa:
1007
- Osa#:
9-5492249-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LDD SC(NG) - Varastossa:
4901
