8-6278032-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 8-6278032-3 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 8-6278032-3 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8-6278032-3 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A MT-RJ/MT-RJ MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 30 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.385 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 8-6278032-3 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A MT-RJ/MT-RJ MM |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2926 pcs |
| Tietolomake | 6278032 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 20dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 7.0' (2.1m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.50dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MT-RJ To MT-RJ 62.5/125 7.0' (2.1m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.14" (3.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ |
| 1. Liitin | MT-RJ |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 2926-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 8-6278032-3: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
8-6278032-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Varastossa:
2609
- Osa#:
8-603313-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
HEAT SHRINK TUBING 1/4"X12"KIT - Varastossa:
4129
- Osa#:
8-640905-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250 - Varastossa:
216550
- Osa#:
8-6278032-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Varastossa:
550
- Osa#:
8-640903-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250 - Varastossa:
270106
- Osa#:
8-61048-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110 - Varastossa:
217208
- Osa#:
8-640911-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.205 - Varastossa:
261170
- Osa#:
8-6278032-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Varastossa:
3236
- Osa#:
8-640919-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187 - Varastossa:
248408
- Osa#:
8-6374656-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSEMBLIES - Varastossa:
5022
- Osa#:
8-60705-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 14-18AWG 0.250 - Varastossa:
5211
- Osa#:
8-640913-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.205 - Varastossa:
261729
- Osa#:
8-6318491-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 220POS 0.5MM DUAL SMT - Varastossa:
5913
- Osa#:
8-640909-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.205 - Varastossa:
255216
- Osa#:
8-640907-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250 - Varastossa:
138955
- Osa#:
8-640917-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187 - Varastossa:
316731
- Osa#:
8-60894-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110 - Varastossa:
221112
- Osa#:
8-61765-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADPT 0.25 TABS TO 0.25 RCPT - Varastossa:
154383
- Osa#:
8-640915-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.205 - Varastossa:
247023
- Osa#:
8-61060-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110 - Varastossa:
185536

