6828318-7
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6828318-7 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6828318-7 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6828318-7 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $18.606 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6828318-7 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1638 pcs |
| Tietolomake | 6828318 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 23.0' (7.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.51dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 50/125 23.0' (7.0m) |
| Color - Liittimet | Gray |
| Color - Cable | Aqua |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1638-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6828318-7: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6828247-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,SM,MTRJ-SC - Varastossa:
2401
- Osa#:
68284-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
HYD FOOT SWITCH 3 PEDAL - Varastossa:
191
- Osa#:
6828W8102001 - valmistajat:
NorComp - Kuvaus:
CONN MALE COAX 8W8 SLD CUP TIN - Varastossa:
5347
- Osa#:
6828284-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE - Varastossa:
1706
- Osa#:
6828847-4 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CABLE ASSEMBLIES - Varastossa:
1424
- Osa#:
6828284-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE - Varastossa:
1607
- Osa#:
6828281-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - Varastossa:
2027
- Osa#:
6828284-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE - Varastossa:
1728
- Osa#:
6828847-1 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CABLE ASSEMBLIES - Varastossa:
1483
- Osa#:
6828W8103L001 - valmistajat:
NorComp - Kuvaus:
CONN D-SUB PLUG 8POS PNL MNT - Varastossa:
5791
- Osa#:
6828847-3 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CABLE ASSEMBLIES - Varastossa:
1301
- Osa#:
6828413-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SHELL KIT FOR PRO BEAM JR CONN - Varastossa:
362
- Osa#:
6828281-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - Varastossa:
1585
- Osa#:
6828847-2 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CABLE ASSEMBLIES - Varastossa:
2036
- Osa#:
6828281-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - Varastossa:
1804
- Osa#:
6828284-2 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE - Varastossa:
2116
- Osa#:
6828281-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - Varastossa:
1942
- Osa#:
6828318-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - Varastossa:
1989
- Osa#:
6828281-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - Varastossa:
1688
- Osa#:
6828847-6 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CABLE ASSEMBLIES - Varastossa:
1130

