6754272-8
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6754272-8 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6754272-8 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6754272-8 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $302.116 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6754272-8 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 118 pcs |
| Tietolomake | Secure Fiber Optic Catalog |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Simplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNP, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 80.0' (24.4m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.79dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Plenum, Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MPO Secure To MPO Secure 62.5/125 80.0' (24.4m) |
| Color - Liittimet | Yellow |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.30" (7.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MPO Secure |
| 1. Liitin | MPO Secure |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 118-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6754272-8: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6754285-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 12-PLEX - Varastossa:
234
- Osa#:
6754264-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER FC PLUG SIMPLEX - Varastossa:
19190
- Osa#:
6754287-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 24-PLEX - Varastossa:
140
- Osa#:
6754272-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
110
- Osa#:
6754264-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER FC PLUG SIMPLEX - Varastossa:
18608
- Osa#:
6754272-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
122
- Osa#:
6754287-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 24-PLEX - Varastossa:
105
- Osa#:
6754287-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 24-PLEX - Varastossa:
128
- Osa#:
6754264-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER FC PLUG SIMPLEX 126UM - Varastossa:
19531
- Osa#:
6754285-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 12-PLEX - Varastossa:
200
- Osa#:
6754264-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER FC PLUG SIMPLEX - Varastossa:
19456
- Osa#:
6754285-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 12-PLEX - Varastossa:
250
- Osa#:
6754384-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,1.8MM,50/125,XG,LC-SC - Varastossa:
1837
- Osa#:
6754272-3 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Varastossa:
115
- Osa#:
6754272-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
109
- Osa#:
6754272-6 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Varastossa:
129
- Osa#:
6754287-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 12-PLEX - Varastossa:
135
- Osa#:
6754264-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER FC PLUG SIMPLEX - Varastossa:
15214
- Osa#:
6754286-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 12-PLEX - Varastossa:
283
- Osa#:
6754272-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
115

