6435092-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6435092-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6435092-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6435092-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | MT-RJ TO SC SIMPLEX LLEAD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $48.143 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6435092-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | MT-RJ TO SC SIMPLEX LLEAD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 617 pcs |
| Tietolomake | 6435092 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 13.1' (4.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.50dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ 62.5/125 13.1' (4.0m) |
| Color - Liittimet | Beige |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.07" (1.8mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 617-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6435092-4: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6435092-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO SC SIMPLEX LLEAD - Varastossa:
831
- Osa#:
6435062-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125 SC DUP SC DUP - Varastossa:
5336
- Osa#:
6435092-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO SC SIMPLEX LLEAD - Varastossa:
866
- Osa#:
6435096-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO MT-RJ LAUNCH LEAD - Varastossa:
857
- Osa#:
6435062-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125 SC DUP SC DUP - Varastossa:
4154
- Osa#:
6435067-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPTER RCPT MPO-ST 12-PLEX - Varastossa:
309
- Osa#:
6435094-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO ST LAUNCH LEAD - Varastossa:
554
- Osa#:
6435062-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125 SC DUP SC DUP - Varastossa:
5495
- Osa#:
6435096-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO MT-RJ LAUNCH LEAD - Varastossa:
598
- Osa#:
6435094-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO ST LAUNCH LEAD - Varastossa:
749
- Osa#:
6435092-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO SC SIMPLEX LLEAD - Varastossa:
707
- Osa#:
6435092-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO SC SIMPLEX LLEAD - Varastossa:
766
- Osa#:
6435094-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO ST LAUNCH LEAD - Varastossa:
837
- Osa#:
6435070-9 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - Varastossa:
140
- Osa#:
6435094-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO ST LAUNCH LEAD - Varastossa:
681
- Osa#:
6435094-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO ST LAUNCH LEAD - Varastossa:
892
- Osa#:
6435062-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125 SC DUP SC DUP - Varastossa:
4392
- Osa#:
6435062-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125 SC DUP SC DUP - Varastossa:
4438
- Osa#:
6435092-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO SC SIMPLEX LLEAD - Varastossa:
576
- Osa#:
6435096-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO MT-RJ LAUNCH LEAD - Varastossa:
894

