6435027-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6435027-9 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6435027-9 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6435027-9 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1,321.682 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6435027-9 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 25 pcs |
| Tietolomake | 6435027 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNP |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 90.0' (27.4m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.79dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Plenum, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 90.0' (27.4m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Trunk |
| Kaapelin halkaisija | 0.83" (21.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MPO |
| 1. Liitin | MPO |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 25-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6435027-9: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6435027-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - Varastossa:
36
- Osa#:
6435027-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5, 72FIB - Varastossa:
37
- Osa#:
6435028-5 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
128
- Osa#:
6435028-1 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
175
- Osa#:
6435027-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5, 72FIB - Varastossa:
39
- Osa#:
6435029-2 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 50.125 24FIB PLE MPO - Varastossa:
103
- Osa#:
6435028-7 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
128
- Osa#:
6435027-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - Varastossa:
28
- Osa#:
6435028-2 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
159
- Osa#:
6435029-1 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 50.125 24FIB PLE MPO - Varastossa:
96
- Osa#:
6435028-9 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
141
- Osa#:
6435027-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - Varastossa:
36
- Osa#:
6435027-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - Varastossa:
30
- Osa#:
6435027-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - Varastossa:
32
- Osa#:
6435025-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
82
- Osa#:
6435028-8 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
140
- Osa#:
6435028-6 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
137
- Osa#:
6435027-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - Varastossa:
29
- Osa#:
6435029-3 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 50.125 24FIB PLE MPO - Varastossa:
99
- Osa#:
6435025-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
82

