6435024-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6435024-6 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6435024-6 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6435024-6 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A 62.5125 12FIB PLE MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $260.309 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6435024-6 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A 62.5125 12FIB PLE MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 117 pcs |
| Tietolomake | 6435024 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Simplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNP, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 59.0' (18.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.78dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Plenum, Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 59.0' (18.0m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Trunk |
| Kaapelin halkaisija | 0.24" (6.2mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MPO |
| 1. Liitin | MPO |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 117-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6435024-6: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6435024-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
159
- Osa#:
6435-0-05-15-00-00-03-0 - valmistajat:
Mill-Max - Kuvaus:
CONN PC PIN 0.018DIA GOLD - Varastossa:
797570
- Osa#:
6435025-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
100
- Osa#:
6435024-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
169
- Osa#:
6435025-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5125 24FIB PLE MPO - Varastossa:
92
- Osa#:
6435025-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
86
- Osa#:
643498-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
06P MTA100 CONN ASSY 22AWG - Varastossa:
77124
- Osa#:
643498-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 7POS 22AWG MTA-100 - Varastossa:
74039
- Osa#:
6435025-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5125 24FIB PLE MPO - Varastossa:
110
- Osa#:
6435-0-05-80-00-00-03-0 - valmistajat:
Mill-Max - Kuvaus:
CONN PC PIN - Varastossa:
127047
- Osa#:
6435025-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
80
- Osa#:
6435025-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
88
- Osa#:
6435 SL001 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
MULTI-PAIR 6COND 22AWG 1000' - Varastossa:
5773
- Osa#:
6435024-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
133
- Osa#:
6435 SL002 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
MULTI-PAIR 6COND 22AWG SHLD 500' - Varastossa:
5171
- Osa#:
6435025-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
82
- Osa#:
6435024-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
145
- Osa#:
6435025-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
76
- Osa#:
6435024-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
112
- Osa#:
643499-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
02P MTA100 CONN HSG CE LCK BLK - Varastossa:
266338

