6374614-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6374614-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6374614-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6374614-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A 2.0MM 62.5/125 LC-SC 4M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $8.833 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6374614-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A 2.0MM 62.5/125 LC-SC 4M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4266 pcs |
| Tietolomake | 6374614 |
| Tuotekuva | 6374614-4.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Simplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | PVDF |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 13.1' (4.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.21dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Low Smoke |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC To SC 62.5/125 13.1' (4.0m) |
| Color - Liittimet | White |
| Color - Cable | White |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC |
| 1. Liitin | LC |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4266-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6374614-4: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6374645-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 5M1 - Varastossa:
2135
- Osa#:
6374615-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC-SC DUP 62.5/125, 9M - Varastossa:
1949
- Osa#:
6374613-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 8M - Varastossa:
1929
- Osa#:
6374645-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 4M1 - Varastossa:
2029
- Osa#:
6374614-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 2.0MM 62.5/125 LC-SC 5M - Varastossa:
4108
- Osa#:
6374613-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 4M - Varastossa:
2082
- Osa#:
6374614-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 2.0MM 62.5/125 LC-SC 1M - Varastossa:
5190
- Osa#:
6374614-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 2.0MM 62.5/125 LC-SC 2M - Varastossa:
4486
- Osa#:
6374645-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 3M1 - Varastossa:
1771
- Osa#:
6374612-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125 MM SC-LC 1M - Varastossa:
4565
- Osa#:
6374615-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC-SC DUP 62.5/125, 6M - Varastossa:
2235
- Osa#:
6374615-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC-SC DUP 62.5/125, 7M - Varastossa:
2136
- Osa#:
6374612-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125 MM SC-LC 3M - Varastossa:
4371
- Osa#:
6374645-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 1M1 - Varastossa:
2036
- Osa#:
6374612-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125 MM SC-LC 5M - Varastossa:
2556
- Osa#:
6374612-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125 MM SC-LC 2M - Varastossa:
2855
- Osa#:
6374613-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 7M - Varastossa:
2445
- Osa#:
6374612-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125 MM SC-LC 4M - Varastossa:
2887
- Osa#:
6374615-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC-SC DUP 62.5/125, 8M - Varastossa:
2320
- Osa#:
6374615-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM 4M - Varastossa:
2311
