6374610-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6374610-3 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6374610-3 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6374610-3 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A 900BUF SM LC TO SC 3 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 15 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $5.469 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6374610-3 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A 900BUF SM LC TO SC 3 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 6219 pcs |
| Tietolomake | 6374610 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Simplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 55dB |
| Arvioinnit | PVDF |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 9.8' (3.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.20dB |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | Low Smoke |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC To SC 9.8' (3.0m) |
| Color - Liittimet | White |
| Color - Cable | White |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.03" (0.9mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC |
| 1. Liitin | LC |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 6219-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6374610-3: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6374537-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX 1 - Varastossa:
1348
- Osa#:
6374610-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 900BUF SM LC TO SC 4 - Varastossa:
5773
- Osa#:
6374610-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 900BUF SM LC TO LC 15 - Varastossa:
6432
- Osa#:
6374611-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 2.0MM SM LC-SC 2M1 - Varastossa:
6811
- Osa#:
6374611-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 2.0MM SM LC-SC 2.65 - Varastossa:
6865
- Osa#:
6374518-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 3M1 - Varastossa:
5032
- Osa#:
6374611-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 2.0MM SM LC-SC 4M1 - Varastossa:
6396
- Osa#:
6374537-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX .5 - Varastossa:
1406
- Osa#:
6374518-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 2M1 - Varastossa:
5795
- Osa#:
6374610-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 900BUF SM LC TO SC 1 - Varastossa:
7131
- Osa#:
6374610-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 900BUF SM LC TO SC 5 - Varastossa:
6697
- Osa#:
6374493-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
ASSY, MPX, 1X2 VERTICAL - Varastossa:
5198
- Osa#:
6374611-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 2.0MM SM LC-SC 1M1 - Varastossa:
7875
- Osa#:
6374610-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 900BUF SM LC TO SC 2 - Varastossa:
7097
- Osa#:
6374537-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX 2 - Varastossa:
707
- Osa#:
63746-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN MAG TERM 23-27AWG QC 0.110 - Varastossa:
470867
- Osa#:
6374611-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 2.0MM SM LC-SC 3M1 - Varastossa:
7674
- Osa#:
6374610-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 900BUF SM LC TO SC .068 - Varastossa:
6415
- Osa#:
6374518-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 1M1 - Varastossa:
4545
- Osa#:
6374611-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 2.0MM SM LC-SC 5M1 - Varastossa:
5845

