6374448-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6374448-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6374448-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6374448-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 24 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $75.253 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6374448-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 413 pcs |
| Tietolomake | 6374448 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Simplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 13.1' (4.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.50dB |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MPX To Cable 13.1' (4.0m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | - |
| Kaapelin tyyppi | Ribbon Fiber |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | Cable |
| 1. Liitin | MPX |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 413-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6374448-4: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6374518-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 1M1 - Varastossa:
4545
- Osa#:
63743-5012LF - valmistajat:
Amphenol FCI - Kuvaus:
M1000 SIG HDR - Varastossa:
26232
- Osa#:
63744-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN MAG TERM 31-33AWG IDC - Varastossa:
805207
- Osa#:
6374537-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX 1 - Varastossa:
1348
- Osa#:
6374448-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX - Varastossa:
605
- Osa#:
6374537-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX 2 - Varastossa:
707
- Osa#:
63746-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN MAG TERM 23-27AWG QC 0.110 - Varastossa:
470867
- Osa#:
6374518-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 3M1 - Varastossa:
5032
- Osa#:
63743-5004LF - valmistajat:
Amphenol FCI - Kuvaus:
M1000 SIG HDR - Varastossa:
12595
- Osa#:
6374448-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX - Varastossa:
429
- Osa#:
6374518-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 2M1 - Varastossa:
5795
- Osa#:
6374448-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX - Varastossa:
474
- Osa#:
6374448-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX - Varastossa:
613
- Osa#:
63743-9006 - valmistajat:
Amphenol FCI - Kuvaus:
METRAL 1000 SIGNAL HDR S/L 2 - Varastossa:
5169
- Osa#:
6374493-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
ASSY, MPX, 1X2 VERTICAL - Varastossa:
5198
- Osa#:
6374448-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX - Varastossa:
363
- Osa#:
6374537-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX .5 - Varastossa:
1406
- Osa#:
63743-5004 - valmistajat:
Amphenol FCI - Kuvaus:
METRAL 1000 SIGNAL HDR S/L 2 - Varastossa:
4000
- Osa#:
63743-9006LF - valmistajat:
Amphenol FCI - Kuvaus:
METRAL 1000 SIGNAL HDR S/L 2 - Varastossa:
13408
- Osa#:
63743-9001LF - valmistajat:
Amphenol FCI - Kuvaus:
M1000 SIG HDR - Varastossa:
18322

