6374110-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6374110-3 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6374110-3 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6374110-3 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CABLE ASSY LC-LC SIMPLEX SM 3M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 50 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $8.241 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6374110-3 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CABLE ASSY LC-LC SIMPLEX SM 3M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 3873 pcs |
| Tietolomake | 6374110 Drawing |
| Tuotekuva | 6374110-3.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Simplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Muut nimet | A36334 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 9.8' (3.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.20dB |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC To LC 9.8' (3.0m) |
| Color - Liittimet | White |
| Color - Cable | White |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | LC |
| 1. Liitin | LC |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 3873-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6374110-3: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6374110-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A SM, LC TO LC 2METER - Varastossa:
4606
- Osa#:
6374223-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN COUPLER RCPT SC-SC DUPLEX - Varastossa:
5312
- Osa#:
6374110-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A SM, LC TO LC 1METER - Varastossa:
5314
- Osa#:
6374109-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 5M - Varastossa:
2784
- Osa#:
6374109-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 1.63M - Varastossa:
5201
- Osa#:
6374110-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A SM, LC TO LC 2.65 - Varastossa:
4961
- Osa#:
6374150-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
EYELET SHRINK TUBE ASSY LC CONN - Varastossa:
155545
- Osa#:
6374109-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 1.4M - Varastossa:
5266
- Osa#:
6374110-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A SM, LC TO LC 1METER - Varastossa:
4384
- Osa#:
6374110-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A SM, LC TO LC 5METER - Varastossa:
4829
- Osa#:
6374109-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 3M - Varastossa:
2386
- Osa#:
6374110-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A SM, LC TO LC 1METER - Varastossa:
5638
- Osa#:
6374109-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 0.34M - Varastossa:
6936
- Osa#:
6374110-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A SM, LC TO LC 4METER - Varastossa:
4488
- Osa#:
6374208-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
STRAIN RELIEF FOR MT/RJ JACK - Varastossa:
46739
- Osa#:
6374110-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A SM, LC TO LC 1METER - Varastossa:
3984
- Osa#:
6374207-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 24-PLEX - Varastossa:
163
- Osa#:
6374109-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 0.47M - Varastossa:
4402
- Osa#:
6374109-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 2M - Varastossa:
2767
- Osa#:
6374109-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 4M - Varastossa:
3517
