6278901-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6278901-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6278901-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6278901-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 4M1 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $18.031 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6278901-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 4M1 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2164 pcs |
| Tietolomake | 6278901 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 20dB |
| Arvioinnit | OFNP |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 13.1' (4.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.51dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Plenum, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 62.5/125 13.1' (4.0m) |
| Color - Liittimet | Blue |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.14" (3.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ Secure |
| 1. Liitin | ST (2) |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 2164-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6278901-4: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6278899-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,MTRJ-SC - Varastossa:
2037
- Osa#:
6278900-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 3M1 - Varastossa:
2132
- Osa#:
6278899-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,MTRJ-SC - Varastossa:
2144
- Osa#:
6278901-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 2M1 - Varastossa:
1940
- Osa#:
6278901-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 8M1 - Varastossa:
1436
- Osa#:
6278901-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 1M1 - Varastossa:
2233
- Osa#:
6278901-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 5M1 - Varastossa:
1568
- Osa#:
6278898-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ - Varastossa:
1529
- Osa#:
6278899-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,MTRJ-SC - Varastossa:
1660
- Osa#:
6278900-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 8M1 - Varastossa:
1542
- Osa#:
6278898-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 2M1 - Varastossa:
2331
- Osa#:
62795-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SPADE TERM 12-16AWG #8 - Varastossa:
586607
- Osa#:
6278901-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 7M1 - Varastossa:
1599
- Osa#:
62789-671111ALF - valmistajat:
Amphenol FCI - Kuvaus:
CONN FFC BOTTOM 67POS 0.30MM R/A - Varastossa:
5394
- Osa#:
6278901-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 9M1 - Varastossa:
1554
- Osa#:
62789-671111CLF - valmistajat:
Amphenol FCI - Kuvaus:
CONN BOTTOM 67POS 0.30MM R/A - Varastossa:
4050
- Osa#:
6278900-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 1M1 - Varastossa:
2213
- Osa#:
6278901-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 6M1 - Varastossa:
1800
- Osa#:
6278900-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ - Varastossa:
1609


